Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV to zimowe ogumienie znanego fińskiego koncernu, które jest przeznaczone do użytkowania w pojazdach SUV. Model ten został więc odpowiednio wzmocniony i przystosowany do sporej masy pojazdów sportowo-użytkowych, a także do użytkowania w terenie o umiarkowanym poziomie trudności.

Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, opony Nokian Hakkapeliitta R2 SUV dobrze radzą sobie na asfalcie i drogach polnych. Liczne rowki, nacięcia i klocki sprawiają, że opona dobrze trzyma się nawet śliskiego i grząskiego podłoża.

Bieżnik został skonstruowany pod kątem optymalizacji parametrów jezdnych w standardowych oraz trudnych warunkach zimowych panujących w Polsce. Auto więc trzyma się stabilnie trasy, a droga jego hamowania jest odpowiednio skrócona.

Do grona atutów prezentowanych opon zalicza się również innowacyjna mieszanka gumowa. Materiał ten zachowuje optymalny poziom elastyczności w silnych mrozach, a także charakteryzuje się podwyższoną trwałością i równomiernym zużyciem przez cały okres użytkowania.

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.