Nokian Hakkapeliitta LT2

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta LT2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian Hakkapeliitta LT2 to opona zimowa należąca do klasy premium, przeznaczona dla samochodów z napędem na cztery koła oraz kierowców, którzy wymagają maksymalnych osiągów w utrudnionych warunkach.

Opona została wyposażona w unikalny bieżnik kierunkowy, zapewniający jej nie tylko dynamiczny i atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim świetną trakcję i efektywny drenaż.

Zoptymalizowany wzór, na który składa się gęsta sieć rowków i nacięć, pozwala na szybkie usuwanie nadmiaru cieczy, błota i śniegu spod kół. Dzięki temu konstrukcja jest na bieżąco osuszana, a pojazd ma mniejsze szanse na wystąpienie niebezpiecznego zjawiska akwaplanacji.

Zastosowane w tym wypadku stalowe kolce zwiększają przyczepność podczas pokonywania zakrętów, a technologia Air Claw redukuje poziom emitowanego hałasu i niweluje wibracje, wpływając na komfort kierowców.

Model został wyposażony we wskaźnik zużycia bieżnika, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie jego stanu. Warto również podkreślić, że niskie opory toczenia wpływają korzystnie na efektywność paliwową, przez co pojazd generuje znacznie mniej dwutlenku węgla.

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta LT2

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta LT2

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.