Nokian Hakkapeliitta 9

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta 9

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta 9 to zimowy wariant zaliczany do segmentu premium. Produkt powstał pod okiem specjalistów z fińskiego koncerny Nokian Tyres, uważanego nie bez powodu na najlepszego producenta z Europy Północnej. Model powstał z myślą o kierowcach samochodów osobowych oraz samochodów typu SUV.

To wyjątkowy model, w którym zastosowano bieżnik o konstrukcji kierunkowej. Taka rzeźba to doskonały wybór dla opony zimowej. Dzięki niej śnieg i błoto są odprowadzane w sposób natychmiastowe, a ryzyko snowplaningu znacząco maleje.

Zasadniczym unowocześnieniem tego modelu są wysuwane kolce znajdujące się w czole opony. Dzięki nim przyczepność na drogach oblodzonych i zaśnieżonych pozostaje na wysokim poziomie, gwarantując kierowcy bezpieczną jazdę.

Głębokie rowkowanie to kolejna zaleta opony. Również wpływa na własności trakcyjne, ale przy okazji umożliwia wykonywania trudniejszych manewrów w niesprzyjających zimowych warunkach.

Nokian jako pierwszy wprowadził oponę z kolcami, podbijając tym samym serca kierowców pragnących cieszyć się stabilną jazdą w porze zimowej.

Opona składa się z wysoce odpornej mieszanki polimerów. Jest odporna na niskie temperatur.

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 9

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 9

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.