Nokian Snowproof C

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Snowproof C

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian Snowproof C to opona zimowa klasy premium przeznaczona do samochodów dostawczych, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Została wykonana z unikalnej mieszanki, dlatego zapewnia nie tylko znakomitą przyczepność w warunkach zimowych, ale także bardzo dużą odporność na ścieranie, co nie jest standardem w przypadku opon typowo zimowych. Nie ma tu jednak mowy o spadku przyczepności na rzecz wydłużenia żywotności.

To idealne połączenie, które umożliwia przemierzanie tysięcy kilometrów nawet z bardzo dużym obciążeniem. Opony te zostały zaprojektowane z myślą o podróżowaniu w trudnych warunkach pogodowych. Są mocne, trwałe i zapewniają bezpieczeństwo nawet na mocno uszkodzonej nawierzchni. Nie ulegają uszkodzeniom i dostępne są w wielu typowych rozmiarach, dlatego nie będziemy mieć problemu, by wybrać odpowiedni wymiar do własnego pojazdu.

Zalety Nokian Snowproof C

Dzięki aramidowym ściankom bocznym, w modelu Nokian Snowproof C uzyskano bardzo dobre parametry techniczne umożliwiające pracę na dużym dociążeniu bez obaw, o szybkie starcie bieżnika. Nokian Snowproof C to specjalna koncepcja zimowego bieżnika, który sprawdza się nawet w zmiennych warunkach pogodowych. Opona dobrze pracuje w dużym zakresie temperatur, dlatego spokojnie można ją stosować od późnej jesieni, aż do wczesnej wiosny.

Klocki bieżnika w Nokian Snowproof C ułożone są w kierunkowy wzór, na którym znaleźć można wiele nacięć i lameli. Zwiększają one ilość krawędzi chwytnych, umożliwiając zapanowanie nad pojazdem nawet na bardzo ośnieżonej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Nokian Snowproof C

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.