Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta 8 SUV to opony zimowe przeznaczone do montażu i użytkowania w autach sportowo-użytkowych, czyli w popularnych SUV-ach. Zostały one odpowiednio wzmocnione i przystosowane do utrzymywania sporej masy samochodów terenowych, a także do wytrzymywania obciążeń związanych z użytkowaniem w trudnych warunkach drogowych poza asfaltem.

Producent opon Nokian Hakkapeliitta 8 SUV zadbał o wykorzystanie różnych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Opona posiada więc specjalny układ klocków i rowków, które poprawiają przyczepność na mokrej, zabłoconej oraz ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni.

Dzięki stosowaniu tych opon, pojazd prowadzi się stabilnie i precyzyjnie na prostych oraz krętych odcinkach. Oprócz tego zoptymalizowana została droga hamowania oraz reakcja na ruchy kierownicą czy też używanie pedałów hamulca, a także gazu.

Atutem ogumienia Nokian Hakkapeliitta 8 SUV jest wysoka jakość mieszanki gumowej. Materiał ten zachowuje dobrą elastyczność nawet podczas silnych mrozów.

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.