Nokian Nordman 5

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Nordman 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Nordman 5 to solidne opony zimowe, wykonane przez fińską markę Nokian Tyres. Producent ten od wielu lat wdraża na rynek nowoczesne rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu Nordman 5 są wytwarzane z najwyższą precyzją i profesjonalizmem, który przekłada się na wysokie osiągi tego produktu. 

Charakterystyczny w konstrukcji Nordman 5 jest kierunkowy bieżnik, posiadający kolce. Są one odpowiedzialne za szybki czas hamowania nawet w trakcie najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych. Wzór w kształcie litery V zwiększa przyczepność i umożliwia sprawne manewrowanie pojazdem. Poszerzone rowki wzdłużne odprowadzają nie tylko wodę z powierzchni ogumienia, ale także błoto i śnieg. 

Nokian Nordman 5 to niezwykle bezpieczne opony, które odnajdą się w każdej sytuacji, niezależnie od utrzymującej się temperatury. Wykazują one długą żywotność i wysoką odporność na urazy mechaniczne. Jest to produkt przeznaczony do samochodów osobowych, który zadowoli wszystkich kierowców i będzie im służył latami.

Popularne rozmiary opon Nokian Nordman 5

Dostępne rozmiary opon Nokian Nordman 5

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.