Nokian Hakkapeliitta 8

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta 8

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta 8 to zimowa opona należąca do klasy premium, produkowana z zastosowaniem najnowszych technologii i z myślą o klientach oczekujących najwyższej jakości.

Opona została wyposażona w unikalny bieżnik kierunkowy, zapewniający jej nie tylko dynamiczny i atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim doskonałą trakcję i skuteczny drenaż.

Zaawansowany system rowkowania w kształcie litery "V" i szereg nacięć na bieżąco usuwają nadmiar śniegu i cieczy spod kół, osuszając gumę i zapewniając jej maksymalny kontakt z podłożem.

Cała powierzchnia bieżnika pokryta jest kolcami, które poprawiają przyczepność podczas pokonywania zakrętów i skracają czas hamowania.

Do produkcji wykorzystano zaawansowaną mieszankę gumową, która cechuje się zwiększoną odpornością na ścieranie i zachowuje wszelkie walory niezależnie od temperatury i innych czynników zewnętrznych.

Model został oznaczony symbolem 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), a to oznacza, że został sprawdzony pod kątem przyczepności na oblodzonych oraz ośnieżonych nawierzchniach i spełnia pod tym względem wymogi unijne. 

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 8

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 8

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.