Nokian Hakkapeliitta R2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Hakkapeliitta R2

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta R2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.78/6

Nokian Hakkapeliitta R2 to wytrzymałe opony zimowe, przeznaczone do użytkowania w samochodach osobowych i SUV-ach podczas najbardziej ekstremalnych warunków. Ich wykonanie można zawdzięczać fińskiej marce Nokian, będącej pierwszym producentem opon zimowych na świecie. Jest ona gwarantem wysokiej klasy ogumienia, wspierającego ekologię. Dzięki temu Hakkapeliitta 2 są rozwiązaniem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

W oponach zastosowano kierunkowy bieżnik, odpowiedzialny za ich całkowite przyleganie do zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Zachowuje on doskonałą przyczepność i umożliwia wykonywanie najtrudniejszych manewrów pojazdem. Dodatkowo wzór ten zmniejsza ryzyko poślizgu, dzięki skutecznemu systemowi odprowadzania wody, śniegu i błota z powierzchni opon. 

Wyrób został wykonany z gumowej mieszanki, gwarantującej prawidłową stabilność produktu na jezdni oraz zmniejszoną ilość zużytego paliwa.

Nokian Hakkapeliitta R2 to bezpieczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom. Jest ono solidne i trwałe, dzięki czemu może służyć latami w jednym pojeździe. Opony te są polecane przez niezależnych ekspertów na całym świecie. 

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta R2

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.