Nokian Hakkapeliitta LT3

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta LT3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian Hakkapeliitta LT3 to opony zimowe stworzone z myślą o użytkowaniu w pojazdach typu pick-up oraz pojazdach z napędem 4x4 o dużej masie. Jest to produkt klasy premium przeznaczony głównie dla osób, które preferują intensywną, agresywną jazdę oraz pokonywanie dalszych dystansów w zróżnicowanych warunkach terenowych oraz pogodowych panujących zimą. Ogumienie zostało specjalnie wzmocnione, aby bez większego problemu utrzymywać masę i obciążenia samochodów z napędem na cztery koła, wyposażonych w silniki o dużej mocy.

Użytkownicy i eksperci z branży motoryzacyjnej cenią sobie przede wszystkim bardzo dobrą przyczepność i stabilną jazdę na śniegu, lodzie oraz mokrej nawierzchni. Na szczęście firma Nokian posiada duże doświadczenie w zakresie wytwarzania opon przeznaczonych do użytkowania w wymagających warunkach zimowych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w modelu Nokian Hakkapeliitta LT3 są specjalne kolce stalowe, które wgryzają się w podłoże zapewniając bardzo dobrą stabilność, trakcję, bezproblemowe ruszanie z miejsca, przyspieszanie oraz skracając drogę hamowania.

Dzięki tym kolcom, prezentowane opony zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy w nawet bardzo trudnych warunkach. Co więcej kolce te są wykonane ze stali nierdzewnej, więc nie korodują pod wpływem wilgoci ani po kontakcie z solą drogową.

Opony Nokian Hakkapeliitta LT3 zostały wykonane z solidnej mieszanki gumowej, która potrafi dostosować swoją elastyczność do zróżnicowanych temperatur zimowych. Nawet w przypadku silnych mrozów, opony nie tracą swoich optymalnych właściwości i zapewniają odpowiednią powierzchnię styku z podłożem.

Bardzo ważną zaletą jest innowacyjna technologia aramidowej ściany bocznej. Gumowy materiał wykorzystany w ścianie bocznej zawiera odcinkowe włókna aramidowe o podwyższonej trwałości. Dzięki temu produkt charakteryzuje się zwiększoną odpornością na przecięcia i uszkodzenia mechaniczne.

Agresywny wzór bieżnika z licznymi rowkami i kanałami skutecznie odprowadza błoto i wodę spod powierzchni opony. Dzięki temu produkt znacznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu i poślizgu na śniegu.

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta LT3

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.