Nokian WR SUV 3

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian WR SUV 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian Tyres to niezależna fińska firma, która zajmuje się produkcją opon do różnych samochodów - osobowych, 4x4, dostawczych, a nawet i ciężarowych. Ich produkty zaliczane są do klasy premium, co sprawia, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają zachować pełnię funkcjonalności przez cały okres jej użytkowania.

Nokian WR SUV 3 to opona zimowa, która, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest dla SUV-ów i aut z napędem na cztery koła. Dostępna jest w rozmiarach od 16 do 22 cali. Wyposażona została w kierunkowy bieżnik, który zapewnia świetną przyczepność nie tylko na śnieżnej powierzchni, ale również na czystej, suchej drodze. 

Ochrona przyczepności została tutaj zapewniona dzięki technologii Snow Clows, która wygląda jak ząbki. Ma ona za zadanie wbijać się w powierzchnię śniegu bądź lodu, poprawiając przyczepność na śniegu i błocie. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma obaw o utratę kontroli nad pojazdem w czasie ostrzejszego zakrętu bądź wpadnięciu w kałużę.

Każdy użytkownik SUV-a lubi wykorzystywać w pełni swoją maszynę - dynamiczna jazda nie będzie problemem przy oponach Nokian WR SUV 3. Posiadają one masywne żebro, które stabilizuje samochód nawet podczas dużych prędkościach.

Użytkownicy Nokian WR SUV 3 mają do dyspozycji korzystanie ze wskaźnika DSI umieszczonego na oponach, który pomaga w kontroli zużycia bieżnika. Wskaźnik pokazuje 3 wartości - 4, 6 i 8 mm. Symbol płatka śniegu jest widoczny tylko do głębokości 4 mm - jego zniknięcie oznacza, że samochód nie jest już tak dobrze chroniony przed aquaplaningiem.

Testy opon zimowych Nokian WR SUV 3

W ostatnich latach nie zrobiono wiele testów, które porównywałyby najnowsze opony zimowe z kilkuletnim już modelem Nokian WR SUV 3. Ostatnim testem, który został na nich przeprowadzony, był test z 2017 roku Auto Zeitung w rozmiarze 235/60 R18, gdzie zajęły wysokie, 3 miejsce w rankingu.

Pokazuje to, że nawet z biegiem lat, opony te radzą sobie świetnie z konkurencją. Skutkuje to wciąż sporą popularnością tego modelu wśród kierowców.

Dostępne rozmiary opon Nokian WR SUV 3

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.