Nokian Hakkapeliitta CR3

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta CR3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta CR3 to najwyższej jakości ogumienie zimowe do pojazdów dostawczych. Skandynawski produkt skierowany jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają opon bezpiecznych, komfortowych i trwałych. Chociaż marka Nokian Tyres stosunkowo krótko istnieje na rynku, początki istnienia firmy sięgają 1898 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala wytwarzać opony klasy premium.

Ogumienie Hakkapeliitta CR3 to produkt przeznaczony do jazdy w trudnych warunkach zimowych. Do wytworzenia tego modelu producent użył innowacyjnej mieszanki gumowej, która ściśle przylega do obręczy felgi, co zwiększa wytrzymałość stopki szczególnie przy dużych obciążeniach. Zastosowanie tej innowacji wpływa na wydłużenie okresu eksploatacji opony.

Czy warto kupić Nokian Hakkapeliitta CR3?

Fiński producent przywiązuje dużą uwagę do kwestii związanych z ekologią. Opona zimowa marki Nokian generuje niewielkie opory toczenia, co przekłada się na ograniczenie hałasu wewnątrz kabiny oraz zmniejszenie poziomu zużycia paliwa.

Model Nokian Hakkapeliitta CR3 wyposażony został w technologię aramidowej ściany bocznej. Zastosowanie aramidowych włókien sprawia, że opona jest bardziej odporna na przecięcia i uszkodzenia. 

Na wyróżnienie zasługuje zastosowana przez producenta koncepcja kolców. Oblodzone skrzyżowania i drogi stanowią poważne wyzwanie dla samochodów dostawczych. Niewielkie kolce umieszczone w oponie znakomicie sprawdzają się podczas jazdy na śniegu lub lodzie. Ich podstawowym zadaniem jest zwiększanie przyczepności podczas przyspieszania, hamowania, a także skręcania na śliskiej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta CR3

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.