Nokian W+

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian W+

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Opony Nokian W+ to produkt, który jest uzupełnieniem linii opon zimowych do samochodów osobowych. Są to opony klasy premium dla najbardziej wymagających kierowców.

Dzięki nowoczesnym i w pełni ekologicznym rozwiązaniom przeznaczone są do jazdy w warunkach panujących na drogach Środkowej Europy. Innowacyjna mieszanka gumy zapewnia idealnej przyczepności i bezpieczeństwa.

Opona została zbudowana z innowacyjnej mieszanki gumowej, która została wzbogacona naturalnymi olejkami. Taka mieszanka podniosła elastyczność opony - nawet w bardzo niskich temperaturach. Wpływa to także na zmniejszenie stopnia oporu toczenia, przez co jazda z taką opona staje się znacznie bardziej ekologiczna. Niższe zużycie paliwa przekłada się na mniejszą ilość szkodliwych spalin.

Specjalnie zaprojektowany system sipingu zapewnia idealne odprowadzanie wody w trakcie jazdy na śniegu oraz po wodzie. Producent wyposażył model w dodatkowe rowki, które ulegają odsłonięciu podczas zużycia. Drugi z modeli Nokian W+ został wyposażony w rowki z ponad 1600 nacięciami, które umożliwiają sprawnej jazdy nawet po nawierzchni pokrytej lodem.

Fiński producent opon zadbał o to, by opona nie tylko urzekała swoją jakością, ale zachwyca również pod względem wizualnym. Nokian W+ to opona, która w licznych testach opon zdobyła znakomite noty. Producent urzeka także dobrym stosunkiem ceny do jakości produktu. Nic więc dziwnego, że produkt ten przyciąga coraz większą uwagę kierowców.

Opony zimowe sygnowane nazwą Nokian W+ skierowane są przede wszystkim do posiadaczy pojazdów osobowych klasy średniej oraz wyższej. Z powodzeniem mogą być również eksploatowane w samochodach segmentu SUV. Posiadają wzór biernika jak w modelach Nokian W oraz WR. 

Modele Nokian W+ to innowacyjne produkty o zredukowanych oporach toczenia. Z tego też względu jest to opona idealna do jeżdżenia po polskich drogach w okresie zimowym. Fiński producent zadbał o to, by była ona wysoce przyczepna w każdych warunkach. W dodatku zapewnia ona również płynnej i komfortowej jazdy na drogach suchych.

Popularne rozmiary opon Nokian W+

Dostępne rozmiary opon Nokian W+

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.