Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.26/6

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 to niezawodna i mocna opona do samochodów osobowych. Jest to opona o wysokich osiągach, która zajmuje wysoką pozycję wśród opon kategorii High Performance. Nowa technologia produkcji, która polega na wzmocnieniu jednej strony opony detalem wzmacniającym, pomaga przesunąć ciężar pojazdu i poprawić przyczepność zewnętrznej części opony. Dzięki temu nie dochodzi do driftu podczas pokonywania zakrętów, hamowania czy przyspieszania.

W oponie Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 do samochodów osobowych zastosowano specjalną mieszankę gumową, która jest używana do produkcji opon do samochodów wyścigowych. Dokładnie ta technologia zapewnia dobre połączenie opony z każdą nawierzchnią (suchą lub mokrą) i znacznie zmniejsza opór hamowania. Na mokrych i suchych nawierzchniach jazda z oponami Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 praktycznie nie robi różnicy.

Przy tworzeniu opony wykorzystano również technologię awaryjnego hamowania. Specjalne trójwymiarowe lamele znacznie zwiększają powierzchnię styku opony z podłożem, co nie tylko zapewnia większą przyczepność, ale także skraca czas hamowania o kilka metrów - fakt ten został potwierdzony w niezliczonych testach.

Dobre prowadzenie jest zapewnione dzięki lżejszej konstrukcji osnowy gumy Goodyear Eagle F1 Asymetric 3. Inżynierowie znanej na całym świecie marki Goodyear dołożyli wszelkich starań, aby opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 zapewniały maksymalne osiągi wpływające na komfort jazdy.

Nowa opona zawiera najlepsze cechy swojej poprzedniczki, a jednocześnie zapewnia lepsze właściwości jezdne, krótszą drogę hamowania i lepsze połączenie z drogą. Idealny dla kierowców, którzy lubią szybką jazdę.

Ogólna masa opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 została znacznie zmniejszona. Prowadzi to do oszczędności paliwa i mniejszego zużycia opony jako całości. Zwiększona przyczepność zapewniająca pewną jazdę i kontrolę. Posiadanie opon ponadto skraca drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, zapewnia doskonałe prowadzenie i pozwala w pełni cieszyć się jazdą. 

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.