Goodyear Eagle Sport All-Season

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle Sport All-Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Eagle Sport All Season wyróżnia się parametrami technicznymi i użytkowymi, które sprawiają, że czuje się pewnie na każdej nawierzchni w różnych letnich warunkach pogodowych.

Technologia Active CornerGrip zapewnia pewne manewrowanie, nawet na mokrych lub śliskich nawierzchniach. Podstawą tego jest równomierne rozłożenie nacisku na powierzchni styku opony z podłożem, co zapewnia wysoki poziom przyczepności pomiędzy oponą a nawierzchnią.

Model jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów — od R17 do R20. Dzięki temu jest kompatybilny z szeroką gamą producentów pojazdów. Generalnie są to samochody klasy premium i średniej.

Wzór bieżnika został ukształtowany przy użyciu nowoczesnej techniki modelowania TredLock, aby zapewnić nie tylko lepszą trakcję, ale także zmniejszyć emisję hałasu.

Technologia TredLock składa się z mikro rowków na powierzchni opony, których zadaniem jest zapewnienie stabilności na mokrej nawierzchni podczas manewrowania. Ząbkowany wzór został zaprojektowany dla lepszej trakcji w deszczu i śniegu. Czynnik ten pozytywnie przekłada się na komfort jazdy, nawet na drogach o słabej nawierzchni.

Opatentowana przez Goodyear technologia TripleTred to charakterystyczny kierunkowy wzór bieżnika z trzema różnymi strefami poprawiającymi trakcję w letnich warunkach pogodowych — na suchych i mokrych nawierzchniach.

Producent zadbał również o odporność mieszanki gumowej. W tym celu zastosowano specjalne pakiety polimerowe, które umożliwiają dostosowanie się gumy do środowiska. Znajduje to odzwierciedlenie nie tylko w lepszych właściwościach trakcyjnych i jezdnych, ale także w długości okresu eksploatacji opony.

Zalety opony Goodyear Eagle Sport All Season

  • dzięki swojej mieszance opona Goodyeara wytrzymuje intensywne użytkowanie;
  • przeznaczona dla opon do samochodów osobowych klasy średniej i wyższej;
  • minimalizuje odgłosy jazdy;
  • zapewnia łatwość manewrowania dzięki wyważonemu wzorowi bieżnika.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle Sport All-Season

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.