Dunlop SportMax Roadsmart III

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SportMax Roadsmart III

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SportMax Roadsmart III to opona przeznaczona na drogi publiczne o sportowym charakterze. Za jej właściwości i budowę odpowiada niemiecki koncern i potentat w branży motocyklowo-oponiarskiej. Dunlop przeprojektował starszą wersję serii Roadsmart i wdrożył do produkcji nowszy model.

Następca drugiej edycji został jeszcze bardziej podrasowany, jeśli chodzi o osiągi w prowadzeniu. Została poprawiona zwrotność, tak ważna przy niskich, jak i dużych prędkościach. Wzmocniono także mieszankę, co zaowocowało polepszeniem trwałości gumy. Trzecia seria popularnej gamy opon niemieckiego producenta wystarcza teraz na dłuższy okres.

Dunlop SportMax Roadsmart III dlaczego warto?

Podczas powstawania opony Dunlop SportMax Roadsmart III w fabryce testowano ją przez bardzo długi czas, zanim trafiła do sklepów. Przez praktycznie 3 lata była opracowywana i sprawdzana pod wszystkimi kątami. Przejechano w tym czasie prawie 900 tysięcy kilometrów, z czego 300 tyś km na drogach publicznych.

Za prowadzenie na mokrej powierzchni odpowiedzialny jest nowy bieżnik zwany iGT - Interconnecting Groove Thread. Dzięki rowkom w tym ogumieniu temperatura robocza osiągana jest bardzo szybko. Każdy kierowca motocykla doceni taką zaletę, szczególnie na początku jazdy, kiedy trzeba przebijać się przez zimną wodę zalegającą na jezdni.

Doskonałe prowadzenie Roadsmart III zostało osiągnięte poprzez zastosowanie nowej teorii obmyślonej przez technologów i inżynierów w laboratorium Dunlop. Jest to zmiana promienia profilu opony. Wpływa on bezpośrednio na jakość jazdy przy różnych prędkościach. Prowadzi także do osiągania prawidłowej temperatury, w której mieszanka zachowuje się najlepiej na drodze.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SportMax Roadsmart III

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.