Firestone Destination Winter

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Destination Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Firestone Destination Winter to model ogumienia zaliczany do klasy medium (czyli do opon klasy średniej). Ten model został zaprojektowany do jazdy w warunkach zimowych. Firestone jest przedsiębiorstwem amerykańskim z ponad stuletnią tradycją, doświadczeniem oraz interesującymi technologiami.

Firestone Destination Winter to model opony często wybierany przez wielu kierowców. Zbiera pozytywne opinie użytkowników, które umieszczane są na przeróżnych portalach dotyczących ogumienia samochodowego.

Firestone Destination Winter jest tym modelem opon, który często zajmuje dość wysokie pozycje w testach sprawdzających możliwości techniczne opon. Wytwórca tego modelu informuje o korzystnym stosunku ceny do jakości tego modelu.

Opony Firestone Destination Winter stworzono w taki sposób, aby dobrze radziły sobie w jeździe po nawierzchni, która jest śliska, pełna śniegu, lodu, a nawet błota pośniegowego lub innych wilgotnych i śliskich nawierzchniach.

Guma, z której produkuje się opony modelu Firestone Destination Winter, stworzona została na bazie mieszanki, która zapewnia dużą elastyczność, a co za tym idzie, bardzo dobrą przyczepność opon w trudnych warunkach i ujemnych temperaturach.

Opony Firestone Destination Winter dobrze radzą sobie w trudnych warunkach zimowych, ale także późną jesienią (duża wilgotność nawierzchni), czy wczesną wiosną (odwilż, mokry, bardzo wilgotny śnieg, śnieg i błoto: opony tego modelu radzą sobie w takich warunkach bardzo dobrze).

Model opon Firestone Destination Winter jest wyposażony w bieżnik ukształtowany kierunkowo, w którym układ rowków wyglądem przypomina jodełkę. Ten rodzaj bieżnika pozwala na prowadzenie auta w niesprzyjających warunkach (śnieg, błoto, woda są odprowadzane efektywnie), a prowadzenie podczas jazdy na wprost jest niemalże doskonałe. W dodatku estetyka bieżnika jest niezwykle atrakcyjna.

Dostępne rozmiary opon Firestone Destination Winter

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.