Opony zimowe Firestone

Firestone
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Firestone

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Firestone w testach

Ogumienie na zimę Firestone przechodzi przez szereg testów potwierdzających parametry i zachowanie każdej opony w sezonie zimowym.

Testy i sprawdzenie ogumienia zimowego odbywa się nie tylko w placówkach produkcyjnych Firestone, lecz także wśród uznanych ekspertów, takich jak ADAC, TCS, ÖAMTC. Ich obiektywne opinie mogą niejednokrotnie pomóc w doborze odpowiednich opon zimowych.

Przyjrzyjmy się jednemu z flagowych modeli marki Firestone – oponie zimowej Firestone Winterhawk 3. Bierze ona regularny udział w testach opon.

W opiniach instytucji testujących na rok 2018, ogumienie trzykrotnie zostało nagrodzone trzecim miejscem. Eksperci z ÖAMTC i TCS oprócz miejsca w czołówce przyznali oponie zimowej Firestone notę „polecanej”.

Oznaczenia opon zimowych Firestone

Dobierając opony zimowe istotne jest dla nas bezpieczeństwo. Z tego względu warto zwrócić uwagę na oznaczenia, jakie posiadają opony zimowe Firestone.

Większość modeli ogumienia zimowego amerykańskiej firmy posiada symbol Three Peak Mountain Snow Flake (3PMSF). Co to oznacza? Dzięki temu symbolowi mamy gwarancję, że opony Firestone na zimę spełniają dodatkowe wymogi dotyczące zimowej jazdy i zostały zaaprobowane przez Unię Europejską.

Poruszając się głównie po europejskich drogach, takie oznaczenie na oponach zimowych Firestone jest dodatkowym atutem. Widząc je, możesz mieć świadomość, że opony są dobrze przystosowane do jazdy, nawet w niekorzystnych warunkach.

Czy warto kupić ogumienie zimowe marki Firestone?

Opony zimowe Firestone dopiero zyskują popularność wśród kierowców w Europie. Przez ten czas zdążyły uzyskać wiele pozytywnych opinii oraz ocen.

Ogumienie chwalone jest przede wszystkim za dobry stosunek jakości do ceny oraz bezpieczeństwo, które w zimowej jeździe jest bardzo istotne.

Jeśli poszukujesz niedrogich opon zimowych, które zapewnią przyjemną i bezpieczną podróż, wybierz ogumienie na zimę Firestone!

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.