Firestone Winterhawk 3

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Winterhawk 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Firestone Winterhawk 3 to nowy model opon zimowych od marki Firestone, stworzony z myślą o samochodach osobowych. Opona należy do klasy średniej, co w praktyce oznacza, że w korzystnej cenie można zakupić produkt z optymalnymi osiągami i gwarancją producenta.

Opona Firestone Winterhawk 3 wyróżnia się przede wszystkim wytrzymałością oraz przyzwoitym zachowaniem na praktycznie każdym typie nawierzchni.

Ów model cechuje się również wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz krótką drogą hamowania na mokrej nawierzchni, co jest zasługą kierunkowego bieżnika, którego rowki układają się literę V. Dzięki korzystnemu rozłożeniu nacisków wewnątrz opony, bieżnik ściera się powoli i równomiernie.

Dodatkową zaletą kierunkowego bieżnika jest to, że bardzo dobrze odprowadza on śnieg i błoto. Dużą rolę w odprowadzaniu wszelkiej cieczy odgrywa ułożenie rowków w kształt litery V.

Kierowca może korzystać z pełni osiągów opon przez praktycznie cały okres użytkowania i to w dodatku niezależnie od tego, ile kilometrów przebędzie w tym czasie.

Auto wyposażone w opony Firestone Winterhawk 3 jest stabilne i trzyma się dobrze toru jazdy, nawet w trakcie wykonywania gwałtownych manewrów jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa ruchu, zapewniając tym samym dla kierowcy niezbędne bezpieczeństwo. Opisywany model jest gwarancją tego, że samochód w nie wyposażony będzie utrzymywał świetną przyczepność niezależnie od tego, jakie będą w danej chwili panowały warunki atmosferyczne.

Dla opony Firestone Winterhawk 3 nie stanowi żadnego kłopotu aktualnie panująca aura i rodzaj nawierzchni, gdyż bez względu na te czynniki zapewnia ona stabilną, komfortową i bezpieczną jazdę.

Testy opony zimowej Firestone Winterhawk 3

  • Test TCS w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Firestone Winterhawk 3 otrzymała notę „polecana” (3. Miejsce, 2018r.);
  • Test OAMTC w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Firestone Winterhawk 3 otrzymała notę „polecana” (3. Miejsce, 2018r.);
  • Test ADAC w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Firestone Winterhawk otrzymała notę zadowalającą (3. Miejsce, 2018r.).

Dostępne rozmiary opon Firestone Winterhawk 3

13 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.