Firestone Vanhawk 2 Winter | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Firestone Vanhawk 2 Winter

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Vanhawk 2 Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 4 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Firestone Vanhawk 2 Winter jest tym rodzajem opon, które zalicza się do klasy medium (klasa średnia: kompromis między budżetową a premium), a jego przeznaczenie to jazda w okresie zimowym. Firestone to marka amerykańska, która należy do koncernu Bridgestone zapewniającym jej efektywną dystrybucję i najnowocześniejsze osiągnięcia techniczne.

Firestone Vanhawk 2 Winter to następca Firestone Vanhawk Winter, a co za tym idzie, opony o ulepszonych parametrach technicznych. W poprzedniej wersji parametry te były bardzo dobre, w Firestone Vanhawk 2 Winter uległy poprawie, która jest zauważana przez użytkowników tego modelu opon.

Firestone Vanhawk 2 Winter to model opony, który wziął udział w wielu testach przeprowadzanych przez niezależne podmioty zajmujące się fachową oceną jakości ogumienia samochodowego. Producent zaznacza, że ta wersja opony jest jeszcze lepsza i bardziej efektywna od swojej poprzedniczki.

Warto też zauważyć, że ten model charakteryzuje się odpowiednim stosunkiem ceny do jakości.

Firestone Vanhawk 2 Winter to opona, którą producent zaprojektował w taki sposób, aby w efektywny sposób radziła sobie z jazdą po wilgotnych i śliskich nawierzchniach.

Mieszanka gumowa opon modelu Firestone Vanhawk 2 Winter stworzona została na bazie składników zapewniających dobrą przyczepność w niskich temperaturach. Opony nie odkształcają się podczas mrozów i zapewniają dobrą stabilność podczas jazdy.

Firestone Vanhawk 2 Winter to opony, które wytworzono do jazdy zimą (ujemne temperatury, śnieg, lód), ale także do jazdy późną jesienią (częste deszcze, wilgotne drogi) i wczesną wiosną (śnieg zmieszany z wodą, oblodzenia, błoto wymieszane ze śniegiem).

Bieżnik w oponach Firestone Vanhawk 2 Winter ma symetryczną rzeźbę. Dzięki temu prowadzenie auta w różnych warunkach pogodowych jest ułatwione. Woda, śnieg, błoto są odprowadzane efektywnie, zapewniając bezpieczeństwo podczas jazdy.

Testy opony zimowej Firestone Vanhawk 2 Winter

  • Test ADAC, opona zimowa Firestone Vanhawk 2 Winter (3. miejsce, 2018 r.);
  • Test Auto Bild, opona zimowa Firestone Vanhawk 2 Winter (3. miejsce, 2016 r.).

Dostępne rozmiary opon Firestone Vanhawk 2 Winter

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia