Opony całoroczne Firestone | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Firestone

Firestone
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.75/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Firestone

Szerokość

Profil

Średnica

Czy opony całoroczne Firestone są dobre?

Marka Firestone przy produkcji opon całorocznych otrzymuje wsparcie technologicznie i dystrybucyjne od koncernu Bridgestone – jednego z liderów branży. Dzięki niemu ogumienie całoroczne amerykańskiego producenta uzyskuje wysoką jakość, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej dla klasy średniej ceny.

Opony wielosezonowe Firestone są produkowane z myślą o optymalnym radzeniu sobie z trudnymi warunkami na mokrej nawierzchni. Bieżnik ogumienia wielosezonowego od amerykańskiego producenta jest tak zaprojektowany, by radzić sobie ze śniegiem i wodą, a przy tym minimalizować występowanie aquaplaningu.

Opony całoroczne Firestone są więc połączeniem technologii i wytrzymałości opon zimowych z ekonomią jazdy opon na lato. Jest to dobre i ekonomiczne rozwiązanie, którego zadaniem jest osiągać dobre parametry jezdne, niezależnie od pory roku.

O producencie opon całorocznych Firestone

Marka opon Firestone jest jednym z największych amerykańskich producentów ogumienia całorocznego. Powstała w 1900 roku w Akron, więc cieszy się już ponad 100-letnim doświadczeniem w branży oponiarskiej.

W roku 1988 amerykański producent został wykupiony przez japoński koncern opon premium Bridgestone.

Wsparcie, które otrzymała firma od japońskiego koncernu umożliwia wykorzystywanie nowych technologii z branży do produkcji opon całorocznych Firestone. Ogumienie producenta do dziś jest ulepszane, by spełnić oczekiwania jak największej liczby kierowców.

Jakie opony wielosezonowe Firestone wybrać?

W ofercie producenta Firestone znajdziesz modele opon całorocznych, dostosowanych do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Na czele modeli opon wielosezonowych producenta stoją Firestone Multiseason oraz Multiseason 2. Dla właścicieli vanów i samochodów dostawczych, Firestone przygotował model opony całorocznej Firestone Vanhawk Multiseason.

Ogumienie zostało zaprojektowane by zapewniać uniwersalne osiągi, niezależnie od panujących warunków. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru, atrakcyjnej cenie i jakości amerykańskiego producenta, możesz dopasować opony całoroczne Firestone do własnych preferencji.

Już teraz postaw na niezależność od warunków pogodowych i wybierz jazdę na ogumieniu całorocznym Firestone!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Firestone

Ocena
producenta

4.75/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.