Firestone Multiseason | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Firestone Multiseason

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Multiseason

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 4 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.88/6

Firestone Multiseason to opona całoroczna, która została przeznaczona dla kierowców samochodów osobowych, którzy doceniają dobry stosunek jakości do ceny. Zimy są coraz cieplejsze i bardziej wyrozumiałe dla osób w ruchu drogowym, co sprawia, że wybór ogumienia całorocznego jest coraz bardziej popularny. Model Multiseason pozwala na świetną przyczepność w umiarkowanych zimowych, jak i letnich warunkach pogodowych.

Wielosezonowe rozwiązania oferują komfort ekonomiczny, któremu trudno się oprzeć – wystarczy zakupić jeden zestaw opon, który posłuży w każdych warunkach. Firma Firestone osiągnęła to dzięki zastosowaniu specjalistycznego bieżnika, który powstał w technologii Nano-ProTech.

Odpowiada ona za przyczepność ogumienia do nawierzchni, które osiągane jest poprzez szybkie i sprawne odprowadzanie wody i zanieczyszczeń, zanim dostaną się one pod koła i będą przyczyną poślizgu.

Duża przyczepność wynika również z licznych i gęsto rozmieszczonych lameli, które mają za zadanie wbijać się w powierzchnię drogi. Efektem jest wysoka kontrola nad pojazdem, która przekłada się na bezpieczeństwo w trasie. W modelu Multiseason udało się też uzyskać krótką drogę hamowania, która jest niezbędna zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Firestone Multiseason to opona przeznaczona do niewielkich samochodów osobowych, co potwierdza indeks nośności wynoszący 385 kg. Producent zapewnia pełnię bezpieczeństwa w każdych warunkach nawet do 190 km/h.

Wszystko to sprawia, że model ten jest bardzo dobrym wyborem na zróżnicowane warunki pogodowe, który zapewni komfort jazdy za niewielkie pieniądze. Potwierdzają to kierowcy, którzy od lat wybierają te opony, chwaląc ich świetną przyczepność, wytrzymałość i długą żywotność.

Testy opony całorocznej Firestone Multiseason

  • Test ADAC opon całorocznych w rozmiarze 175/65 R14 –  opona Firestone Multiseason zajęła 5 miejsce w rankingu (2018 r.);
  • Test Auto Bild opon całorocznych w rozmiarze 195/65 R15 –  opona Firestone Multiseason uplasowała się w środku stawki (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Firestone Multiseason

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia