Firestone Vanhawk Winter

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Vanhawk Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Firestone Vanhawk Winter to rodzaj ogumienia samochodowego zaliczanego do klasy medium (klasa średnia). Producent zaprojektował ten model do jazdy w sezonie zimowym. Firestone to amerykańska (USA) firma produkująca ogumienie samochodowe z ponad stuletnią historią i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

Firestone Vanhawk Winter należy do modeli opon wybieranych przez ogromną ilość kierowców. Wielu z nich zostawia pozytywne opinie o tych oponach na wszelakiego rodzaju portalach i forach internetowych (tematyka: opony, ogumienie etc.).

Firestone Vanhawk Winter to opony, które są polecane przez jej użytkowników. Zbierając informacje o tym modelu opon, można natrafić na ogrom testów wykonywanych przez poszczególnych użytkowników, w których pod uwagę wzięte zostały takie parametry jak stopień hałasu, estetyka, jakość jazdy po suchej i mokrej nawierzchni, opory toczenia, ścieralność i inne. Jest to też rodzaj ogumienia z dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Model Firestone Vanhawk Winter jest produkowany z myślą o tym, by dobrze radził sobie w trakcie jazdy po śliskich nawierzchniach. Odznacza się również dużą odpornością na obciążenia, stabilnością podczas gwałtownych manewrów, odpowiednią elastycznością, a także żywotnością (osiągi opony nie ulegają pogorszeniu nawet podczas intensywnej i długotrwałej eksploatacji).

Mieszanka, z której wytworzono opony Firestone Vanhawk Winter, jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, mniej ulega odkształceniom oraz zapewnia dobrą przyczepność i stabilność. Opona dobrze radzi sobie, gdy na zewnątrz panują ujemne temperatury.

Model Firestone Vanhawk Winter to opona przeznaczona do jazdy w sezonie zimowym, co nie oznacza, oczywiście, że nie sprawdzają się późną jesienią (wilgotne nawierzchnie), czy wczesną wiosną podczas odwilży lub wtedy, gdy śnieg miesza się z błotem.

Firestone Vanhawk Winter to opona, w której wykorzystano symetryczne ukształtowanie bieżnika. Bieżnik symetryczny jest tym rodzajem bieżnika, który zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa bez względu na warunki pogodowe czy drogowe.

Woda, śnieg i błoto są odprowadzane efektywnie, a jazda na wprost, gwałtowne manewry czy pokonywanie zakrętów jest w przypadku opony Firestone Vanhawk Winter prosta i bezpieczna.

Dostępne rozmiary opon Firestone Vanhawk Winter

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.