Powertrac SnowStar

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac SnowStar

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Powertrac SnowStar to opona zimowa klasy ekonomicznej, która w bardzo atrakcyjnej cenie oferuje swojemu użytkownikowi stosunkowo dobre osiągi, które są jednak trochę słabsze, aniżeli opony z klasy średniej czy premium. Model SnowStar jest wręcz idealnie przystosowany dla osób, które posiadają mały samochód i zazwyczaj poruszają się nim po mieście.

Klient przy zakupie opony Powertrac SnowStar ma do wyboru 25 rozmiarów na felgi o średnicy od 13 do 20 cali.

Projektanci marki Powertrac postarali się, aby model SnowStar był w stanie zapewnić swoim użytkownikom zwiększone bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w trudnych warunkach. W tym celu stworzono oponę na bazie mieszanki gumowej, która zachowuje elastyczność i dobrą przyczepność w niskich temperaturach.

Opona Powertrac SnowStar posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Ów rodzaj rzeźby zazwyczaj jest stosowany w samochodach, cechujących się większą mocą i można podzielić go na część zewnętrzną i wewnętrzną.

Pierwsza część jest odpowiedzialna za utrzymanie właściwej trakcji w czasie wykonywania dynamicznych i gwałtownych manewrów, natomiast druga część ma za zadanie zachować optymalną przyczepność w trakcie przyspieszania i hamowania. Poza tym jest ona również odpowiedzialna za odprowadzanie wody spod opony.

Test opony zimowej Powertrac SnowStar

  • Test Autobild w rozmiarze 225/50 R17, opona zimowa Powertrac SnowStar otrzymała wyniki ponadprzeciętne w kwestii hamowania na śniegu (2017r.).

Dostępne rozmiary opon Powertrac SnowStar

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.