Opony Powertrac

Powertrac
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Powertrac

Szerokość

Profil

Średnica

Powertrac opony co to za firma?

Firma Powertrac Tyre Co. Ltd. pochodzi z Chin i od niemal 30 lat produkuje opony klasy ekonomicznej. Marka wyróżnia się szeroką ofertą budżetowych modeli opon o różnym przeznaczeniu, a swoje doświadczenie buduje w wielu segmentach rynku oponiarskiego.

Opony letnie, zimowe i całoroczne firmy Powertrac są dostępne do szerokiej gamy samochodów osobowych, SUV-ów, aut z napędem 4x4 i lekkich pojazdów dostawczych. Warto wspomnieć, że firma z sukcesem produkuje opony także do samochodów ciężarowych i autobusów. 

W ofercie firmy Powertrac znalazły się również opony w technologii Run Flat, co jest dodatkową rekomendacją, że opony chińskiej marki zapewniają wysokiej klasy bezpieczeństwo jazdy. 

Opony producenta dostępne są na popularne rozmiary, dzięki czemu firma Powertrac uzyskuje pewność, że szerokie grono kierowców będzie mogło komfortowo dobrać ogumienie do własnych potrzeb i pojazdu.

Sprzedaż i popularność tanich opon Powertrac rośnie także i na polskim rynku, na co wskazują pozytywna ocena coraz większej liczby rodzimych kierowców. 

Gdzie produkowane są opony Powertrac?

Opony marki Powertrac na każdy sezon produkowane są w zaawansowanej fabryce Shandong HAOHUA. Linia produkcyjna powstała w 2011 roku i jest zlokalizowana w mieście Weifang, we wschodniej części chińskiej prowincji. 

Zdolność produkcyjna chińskiej fabryki opon Powertrac to aż to aż 20 milionów sztuk opon do samochodów osobowych i ponad 5 milionów do aut dostawczych i ciężarowych rocznie. 

Fabryka, w której produkowane są opony Powertrac charakteryzuje się dbałością o środowisko, co nie jest standardem wśród chińskich producentów opon. 

Stawiając na ekologiczną produkcję, opony chińskiej marki są bardziej przyjazne dla środowiska, a fabryka Shandong HAOHUA spełnia surowe normy środowiskowe. 

Tanie opony Powertrac dla kogo są?

Opony Powertrac należą do klasy ekonomicznej i wyróżnia je dostępność w niskiej cenie, korzystnej dla każdego portfela. Kierowcy z całego świata wielokrotnie docenili bardzo dobry stosunek wysokiej jakości do ceny opon Powertrac

Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym, kierowca otrzymuje dodatkową gwarancję, że tanie opony Powertrac zapewnią konkurencyjny poziom parametrów i dobre wrażenia z jazdy, pomimo niskiej ceny. 

Chińska firma zapewnia szeroką ofertę opon, by móc spełniać możliwie każde oczekiwania. Znajdują się tu opony zoptymalizowane pod kątem powolnego zużycia oraz komfortu i dynamiki jazdy. 

Tanie opony Powertrac to warta zakupu propozycja dla szerokiego grona kierowców. Od właścicieli samochodów osobowych, SUV-ów i aut z napędem 4x4, aż po codziennych użytkowników aut dostawczych. 

Opony Powertrac czy warto kupić?

O wysokiej jakości opon Powertrac może świadczyć fakt, że są one z sukcesem sprzedawane na całym świecie. Mimo chińskiego rodowodu, Powertrac to marka z dużymi ambicjami korzystająca w produkcji z najnowocześniejszych technologii. 

Konsekwentnie realizowane badania umożliwiają udoskonalanie opon Powertrac. Doskonalone składy mieszanki gumowej oraz konstrukcji bieżnika sprawiają, że opony chińskiego producenta oferują coraz lepszą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni i komfort użytkowania w każdych warunkach

Dostępne w ofercie opony Powertrac zapewniają optymalny komfort jazdy i bezpieczeństwo. Warto tu także wymienić docenione przez kierowców niskie opory toczenia, zapewniające zwiększoną odporność na zużycie. 

Każda opona marki Powertrac spełnia rygorystyczne normy europejskie dotyczące jazdy. Chińska firma posiada między innymi certyfikaty DOT, CCC, ECE. 

Te i wiele innych dokumentów to swoisty znak jakości, świadczący o stabilnych właściwościach jezdnych, jakie oferują produkty Powertrac. Z pewnością jest to producent, który łamie szkodliwe stereotypy na temat niskiej jakości opon chińskich marek.

Najwyżej oceniane opony Powertrac

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.