Powertrac

Opony Powertrac

Opony chińskie to opony produkowane w Chinach przez chińskich producentów. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są dopuszczone do ruchu na terenie Unii Europejskiej. Spełniają wszystkie rygorystyczne normy europejskie. Opony chińskie charakteryzuj się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Zalety opon chińskich to atrakcyjna cena, certyfikaty bezpieczeństwa i dwuletnia gwarancja. Do niedawna jakość opon chińskich nie była najlepsza. Od kilku lat producenci chińscy poprawili znacznie jakość produkowanych opon, nawiązali kontakty z największymi koncernami oponiarskimi, zainwestowali w sprzęt i podniesienie jakości produkcji. W konsekwencji opony chińskie nie odbiegają jakością od opon budżetowych produkowanych w europejskich, japońskich czy koreańskich koncernach.

Wyszukaj opony
Powertrac

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Najpopularniejsze opony Powertrac

Powertrac CityRacing

POWERTRAC CITYRACING to opona letnia klasy budżetowej do samochodów osobowych. Opony są produkowane w fabryce Shandong HAOHUA we wschodniej prowincji Chin , która powstała w 2011 roku. Opony dzięki czterem obwodowym i wielu bocznym rowkom zapewniają znakomite odprowadza (...)

Powertrac CityRover

POWERTRAC CITYROVER to opona letnia klasy budżetowej do samochodów typu SUV i 4x4. Występuje w przedziale od 16 do 18 cali. Lamele o dużej gęstości oraz specjalna mieszanka gumowa zapewniają płynną jazdę i poprawiają trakcję na suchej i mokrej nawierzchni. Bezspoinowy n (...)

Powertrac CityTour

4.96/6

POWERTRAC CITYTOUR to opony letnie klasy ekonomicznej do samochodów osobowych. Występują w przedziale od 12 do 16 cali. Cztery obwodowe rowki bieżnika zapewniają stabilne prowadzenie i doskonałe zachowanie opon na suchych i mokrych nawierzchniach. Nowoczesna budowa bi (...)

Powertrac Prime March H/T

POWERTRAC PRIME MARCH H/T to opona letnia klasy ekonomicznej do samochodów SUV i 4x4. Cztery proste wzdłużne rowki oraz opływowy schodkowy rowek z rozproszonymi drobnymi lamówkami zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę oraz doskonałe odprowadzania wody spod opony co min (...)

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

4.78/6

Pozostałe opony Powertrac

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia