Powertrac SnowMarch

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac SnowMarch

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Powertrac SnowMarch to opona zimowa, która jest stosowana w kompaktowych i średnich samochodach osobowych. Model ten dostępny jest w szerokim zakresie rozmiarów o średnicach od 13 do 17 cali. Charakterystyka osiągów została dostosowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort jazdy i komfort akustyczny, a także bezpieczeństwo na drogach w zimie.

Rzeźba bieżnika charakteryzuje się dużymi rozmiarami elementów i symetrycznym kierunkowym wzorem. Powstałe krawędzie są przeważnie bardzo strome. Efektem jest wysoka trakcja i stabilność kierunkowa na śliskich nawierzchniach. 

Doskonałe osiągi na suchym asfalcie uzyskano dzięki większym rozmiarom bloków i zoptymalizowanemu kształtowi profilu bieżnika, który zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią. Bieżnik posiada również liczne sinusoidalne rowki. Część środkowa jest ostrzona pod kątem prostym, natomiast części barkowe są nachylone. 

Poprawia to przyczepność wzdłużną i stabilność kierunkową na oblodzonych nawierzchniach. Warto również zwrócić uwagę na lokalizację kolców. Podczas ruchu pozwala utworzyć 6 podłużnych rzędów.

Zalety Powertrac SnowMarch

  • Duże wymiary i nachylenie kanałów odwadniających skutecznie przeciwdziałają rozwojowi aquaplaningu;
  • duże bloki i zoptymalizowany kształt profilu bieżnika zwiększają wielkość powierzchni styku i zmniejszają zużycie, zapewniają stabilność prowadzenia;
  • wielokierunkowy układ i zatokowy kształt lameli zapobiega poślizgom na oblodzonej i mokrej nawierzchni;
  • sześć podłużnych rzędów kolców zapewnia pewne zachowanie na lodzie.

Dostępne rozmiary opon Powertrac SnowMarch

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.