Powertrac Power Lander A/T

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac Power Lander A/T

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Powertrac Power Lander A/T to opony letnie przeznaczone do samochodów dostawczych. Jest to ogumienie klasy ekonomicznej, które charakteryzuje się zadowalającymi właściwościami, które idą w parze z niską ceną. Jeśli więc szukasz dobrych opon dostawczych do użytku prywatnego lub komercyjnego to warto sięgnąć po model Powertrac Power Lander A/T. Dzięki temu nie będziesz niepotrzebnie przepłacać za produkt dobrej jakości.

Prezentowane ogumienie zostało odpowiednio wzmocnione i przystosowane do dużej masy samochodów dostawczych oraz przewożonych przez nie ładunków. W ten sposób zachowuje swoje właściwości bez żadnych odkształceń i innych problemów, nawet w przypadku pokonywania wielokilometrowych tras.

Powertrac Power Lander A/T cechy charakterystyczne

W oponach Powertrac Power Lander A/T wykorzystano bieżnik o nowoczesnej konstrukcji przystosowanej do warunków zimowych panujących na terenie naszego kraju. Taka budowa opon sprawia, że dobrze i stabilnie trzymają się śliskiego, mokrego i grząskiego podłoża.

Dzięki odpowiednio rozmieszczonym klockom, kanałom, rowkom i nacięciom, prezentowane opony stabilnie trzymają się drogi, dobrze reagują na ruchy kierownicą oraz zapewniają krótką drogę hamowania. Oznacza to, że w istotny sposób poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy nawet w trudnych warunkach zimowych.

Nie bez znaczenia jest solidna i zoptymalizowana mieszanka gumowa opon Powertrac Power Lander A/T. Materiał ten zużywa się równomiernie, więc opony zachowują swoje właściwości nawet na końcowych kilometrach okresu eksploatacyjnego. Dodatkowo materiał ten zużywa się powoli i zachowuje elastyczność nawet w ekstremalnych mrozach.

Popularne rozmiary opon Powertrac Power Lander A/T

Dostępne rozmiary opon Powertrac Power Lander A/T

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.