Opony letnie Powertrac

Powertrac
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Powertrac

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Powertrac dlaczego warto kupić

W produkcji opon letnich Powertrac, chiński producent korzysta z najnowocześniejszych technologii branży. 

Nieustanne badania nad polepszeniem jakości ogumienia sprawiły, że letnie opony Powertrac oferują dziś wysoką przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz konkurencyjne parametry generowanego hałasu zewnętrznego i oporów toczenia

Opony letnie Powertrac posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, świadczące o odpowiednim poziomie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. 

Warto także wspomnieć, że Powertrac opony letnie cechuje dostępność w niskiej cenie, charakterystycznej dla ogumienia klasy ekonomicznej. Kupując tanie opony letnie Powertrac, każdy kierowca będzie mógł sobie pozwolić na komfortową jazdę podczas długich, ciepłych miesięcy. 

Do jakich samochodów opony letnie Powertrac?

Opony letnie Powertrac przeznaczone są do bardzo szerokiej gamy samochodów. Duża w tym zasługa faktu, że opony z letniej oferty Powertrac są dostępne w popularnych rozmiarach (od R13 do nawet R18). 

Dzięki temu każdy kierowca będzie mógł komfortowo dopasować opony letnie Powertrac do własnego samochodu, niezależnie od rodzaju posiadanego pojazdu. 

Producent przygotował dedykowane modele opon letnich Powertrac do samochodów osobowych średniej klasy, małych aut miejskich, a nawet wyższej klasy aut z napędem 4x4 oraz SUV-ów

Nie zapomniano również o właścicielach aut o wyższej masie. Dedykowane opony letnie Powertrac do pojazdów dostawczych to doskonała propozycja dla kierowców ceniących ogumienie trwałe i znoszące długie przebiegi. 

Warto wspomnieć, że sam producent zdobywał doświadczenie, odnosząc sukcesy w innych segmentach rynku. Ekonomiczne opony letnie Powertrac produkowane są także z przeznaczeniem do samochodów ciężarowych i autobusów. 

Producent opon letnich Powertrac

Producent opon letnich Powertrac pochodzi z Chin i tworzy ogumienie już od prawie 30 lat. Dzięki zaawansowanym technikom produkcyjnym w chińskiej fabryce Shandong HAOHUA, produkuje ponad 25 milionów sztuk opon rocznie. 

Opony letnie producenta Powertrac zyskują dziś popularność i są z sukcesami sprzedawane na całym świecie. Kierowcy korzystający z opon letnich chińskiego producenta chwalą je przede wszystkim za bardzo korzystny stosunek jakości do ceny oraz komfortowe prowadzenie. 

Najwyżej oceniane letnie opony Powertrac

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.