Powertrac VanTour

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac VanTour

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Powertrac VanTour to letnia opona klasy ekonomicznej, która jest produkowana z myślą o samochodach dostawczych. Opona została wyposażona w bieżnik symetryczny, który gwarantuje wyważone osiągi w różnych warunkach pogodowych oraz stabilną jazdę podczas zakrętów i innych manewrów.

Innowacyjny system nacięć i rowków skutecznie odprowadza nadmiar wody i błota spod kół, dzięki czemu cała konstrukcja jest na bieżąco osuszana, a samochód ma dużo mniejsze szanse na wystąpienie groźnego zjawiska aquaplaningu.

Użyta podczas produkcji trwała mieszanka gumowa zachowuje wszelkie właściwości, niezależnie od temperatury i innych czynników zewnętrznych. Pozostaje optymalnie elastyczna, dzięki czemu ogumienie dostosowuje się do kształtu zastanej nawierzchni, a jednocześnie jest sztywna i pozwala na komfortową jazdę.

Konstruktorzy zadbali o to, aby konstrukcja modelu była wzmocniona i lepiej uodporniona na otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki składowi i budowie opona jest przystosowana do dużych gabarytów i ponadprzeciętnego obciążenia, tak więc nie odkształca się i zapewnia pełną sterowność.

Model Powertrac VanTour cechuje się niską emisją hałasu i drgań, co wpływa na komfort kierowcy podczas jazdy. Warto również docenić efektywność paliwową i zredukowaną ilość zużywanych płynów eksploatacyjnych oraz emisją spalin do środowiska.

PowerTrac to stosunkowo młoda firma z Chin, które specjalizuje się w produkcji ogumienia klasy budżetowej. Świetny stosunek cen do jakości oraz dynamiczny rozwój sprawiają, że firma sukcesywnie podbija kolejne rynki. 

Dostępne rozmiary opon Powertrac VanTour

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.