Powertrac Power Rover M/T II

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac Power Rover M/T II

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Powertrac Power Rover M/T II to specjalne opony zaprojektowane z myślą o samochodach terenowych typu 4x4. Jest to ogumienie letnie, które radzi sobie bardzo na suchej i mokrej drodze w okresie, gdy temperatura powietrza utrzymuje się powyżej poziomu 7 stopni Celsjusza.

Inżynierowie marki Powertrack zadbali o to, aby w modelu Power Rover M/T II wykorzystano nowoczesną konstrukcję bieżnika bazującą na specjalnym układzie klocków i rowków. Dzięki temu opona dobrze trzyma się różnych typów podłoża, a to przekłada się na sprawne ruszanie, przyspieszanie, stabilną jazdę i krótką drogę hamowania na asfalcie, jak i poza nim.

Specjalne rowki i kanały w oponach Powertrac Power Rover M/T II oferują również skuteczne odprowadzanie wody i błota spod powierzchni opony. Oznacza to znaczną ochronę przed groźnym poślizgiem na mokrej trasie lub po wjechaniu w głęboką kałużę.

Czy warto kupić Powertrac Power Rover M/T II?

Dzięki swoim starannie opracowanym parametrom, opony Powertrac Power Rover M/T II radzą sobie bardzo dobrze zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Dodatkowo zostały one wzmocnione, aby utrzymywać masę pojazdu oraz obciążenia związane z jazdą poza asfaltem.

Warto dodać, że opony Powertrac Power Rover M/T II wyprodukowano na bazie specjalnej mieszanki gumowej. Materiał ten dopasowuje swoją elastyczność i twardość do panujących temperatur. Oprócz tego został zoptymalizowany pod kątem odporności na różne niekorzystne czynniki.

Zaletą opon Powertrac Power Rover M/T II jest niski hałas oraz niskie opory toczenia. Ogumienie zużywa się powoli oraz równomiernie przez cały okres swojej żywotności.

Popularne rozmiary opon Powertrac Power Rover M/T II

Dostępne rozmiary opon Powertrac Power Rover M/T II

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.