Powertrac CityMarch

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac CityMarch

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Powertrac Citymarch to wysokiej jakości opona firmy Shandong Haohua, która specjalizuje się w produkcji ekonomicznych opon do samochodów osobowych i ciężarowych. Prezentowana letnia guma jest typowym przedstawicielem tej marki, właściwości jezdne są na przyzwoitym poziomie, a cena jest znacznie niższa, w stosunku do konkurencji, Stosuje się ją w samochodach osobowych o średnicy wewnętrznej od R14 do R16.

Jedną z głównych zalet w stosunku do innych modeli budżetowych jest zastosowanie dużej ilości zmiękczaczy krzemianowych. Oczywiście ich udział w mieszance jest znacznie niższy niż w przypadku głównych marek, ale ilość zmiękczaczy i dodatków jest wystarczająca, aby poprawić wszystkie właściwości jezdne i osiągi. Ponadto, według producenta opon, krzemionka zmniejsza opory toczenia, co ma pozytywny wpływ na zużycie paliwa.

Bieżnik opony jest asymetryczny z pewną kierunkowością bloków. Asymetria jest subtelna, jak we wszystkich innych oponach z drogowym wzorem bieżnika. Żebrowana konstrukcja pozwala oponie zachować stabilność podczas ostrych manewrów przyspieszania i pokonywania zakrętów.

Środkowe żebro służy jako stabilizator. We wszystkich rodzajach manewrów ma ona cały czas kontakt z nawierzchnią drogi, zapewniając trakcję nawet na nierównej nawierzchni. Środkowe żebro wzdłużne jest sztywne i zapewnia równomierne rozłożenie nacisku w kole.

Masa wodna odpływa poprzez rozbudowaną sieć połączonych ze sobą podłużnych i poprzecznych rowków. Ich głębokość (do 8 mm) i optymalna szerokość ułatwiają odprowadzanie wody i błota na mokrych nawierzchniach, dzięki czemu uzyskuje się zwiększoną przyczepność na "mokrej" nawierzchni.

Popularne rozmiary opon Powertrac CityMarch

Dostępne rozmiary opon Powertrac CityMarch

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.