Opony całoroczne Powertrac

Powertrac
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Powertrac

Szerokość

Profil

Średnica

Opony wielosezonowe Powertrac producent

Producent opon wielosezonowych Powertrac od niemal 30 lat tworzy ogumienie klasy ekonomicznej. 

Opony wielosezonowe Powertrac jest produkowane zgodnie z surowymi normami środowiskowymi, w zaawansowanej fabryce Shandong HAOHUA. Nowoczesna placówka powstała w 2011 roku i dziś tworzy ponad 25 milionów opon rocznie, w tym także modeli ogumienia wielosezonowego. 

Opony całoroczne Powertrac czy kupić?

Chińska marka prowadzi nieustanne badania w celu udoskonalenia jakości, jaką oferują opony całoroczne Powertrac. 

Sprawdzone wzory bieżnika i zaawansowana mieszanka gumowa opon całorocznych Powertrac łączy w sobie najlepsze cechy modeli sezonowej, dzięki czemu można je eksploatować przez 365 dni w roku. 

Zakup opon całorocznych marki Powertrac jest więc nie tylko wygodny, ale też oszczędza czas i pieniądze kierowcy. Uciążliwy wizyty w warsztacie celem sezonowej wymiany należeć będą do przeszłości i nie trzeba będzie przechowywać drugiego kompletu ogumienia.

Konkurencyjna przyczepność na zaśnieżonej i mokrej nawierzchni oraz wytrzymały bieżnik podczas jazdy na rozgrzanym asfalcie to rozwiązania, które zagwarantują niezależność od zmiennych i kapryśnych warunków pogodowych. 

Dla kogo są opony całoroczne Powertrac?

Opony całoroczne Powertrac dostępne są w popularnych rozmiarach (od 13 do 16 cali). Ogumienie chińskiego producenta z oferty całorocznej można więc komfortowo dopasować do popularnych samochodów osobowych oraz aut miejskich i kompaktowych. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że opony całoroczne Powertrac należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się dostępnością w bardzo niskiej cenie

Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym marki Powertrac, opony całoroczne oferują również konkurencyjną jakość parametrów jezdnych i bezpieczeństwo jazdy o każdej porze roku.

Ogumienie całoroczne Powertrac jest więc wartym zakupu wyborem dla kierowców stawiających na oszczędne rozwiązania, bez rezygnacji z komfortowej jazdy przez cały rok!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Powertrac

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Najpopularniejsze całoroczne opony Powertrac

Pozostałe opony Powertrac całoroczne

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.