Opony całoroczne Powertrac | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Powertrac

Powertrac
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.15/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Powertrac

Szerokość

Profil

Średnica

Opony wielosezonowe Powertrac producent

Producent opon wielosezonowych Powertrac od niemal 30 lat tworzy ogumienie klasy ekonomicznej. 

Opony wielosezonowe Powertrac jest produkowane zgodnie z surowymi normami środowiskowymi, w zaawansowanej fabryce Shandong HAOHUA. Nowoczesna placówka powstała w 2011 roku i dziś tworzy ponad 25 milionów opon rocznie, w tym także modeli ogumienia wielosezonowego. 

Opony całoroczne Powertrac czy kupić?

Chińska marka prowadzi nieustanne badania w celu udoskonalenia jakości, jaką oferują opony całoroczne Powertrac. 

Sprawdzone wzory bieżnika i zaawansowana mieszanka gumowa opon całorocznych Powertrac łączy w sobie najlepsze cechy modeli sezonowej, dzięki czemu można je eksploatować przez 365 dni w roku. 

Zakup opon całorocznych marki Powertrac jest więc nie tylko wygodny, ale też oszczędza czas i pieniądze kierowcy. Uciążliwy wizyty w warsztacie celem sezonowej wymiany należeć będą do przeszłości i nie trzeba będzie przechowywać drugiego kompletu ogumienia.

Konkurencyjna przyczepność na zaśnieżonej i mokrej nawierzchni oraz wytrzymały bieżnik podczas jazdy na rozgrzanym asfalcie to rozwiązania, które zagwarantują niezależność od zmiennych i kapryśnych warunków pogodowych. 

Dla kogo są opony całoroczne Powertrac?

Opony całoroczne Powertrac dostępne są w popularnych rozmiarach (od 13 do 16 cali). Ogumienie chińskiego producenta z oferty całorocznej można więc komfortowo dopasować do popularnych samochodów osobowych oraz aut miejskich i kompaktowych. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że opony całoroczne Powertrac należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się dostępnością w bardzo niskiej cenie

Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym marki Powertrac, opony całoroczne oferują również konkurencyjną jakość parametrów jezdnych i bezpieczeństwo jazdy o każdej porze roku.

Ogumienie całoroczne Powertrac jest więc wartym zakupu wyborem dla kierowców stawiających na oszczędne rozwiązania, bez rezygnacji z komfortowej jazdy przez cały rok!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Powertrac

Ocena
producenta

5.15/6

Najpopularniejsze całoroczne opony Powertrac

Pozostałe opony Powertrac całoroczne

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.