Powertrac Power March A/S

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac Power March A/S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Powertrac Power March A/S to całoroczna opona przeznaczona dla samochodów osobowych oraz kierowców, którzy cenią wygodę i niskie koszty.

Mimo że producent opony funkcjonuje na rynku tylko od 2011 roku, już teraz nazywa się go wschodzącą gwiazdą branży zajmującej się ogumieniem.

Trwała mieszanka gumowa to gwarancja odporności na ścieranie, a także zachowania właściwości w najróżniejszych warunkach. Wysokogatunkowe materiały sprawiają, że opona doskonale sprawdza się latem, a zimą zachowuje pełną elastyczność i bez problemy dopasowuje się do zastanej nawierzchni.

Dużą zaletą opony jest asymetryczny bieżnik, który przyczynia się do równomiernego zużycia poszczególnych części opon, wolniejszej eksploatacji, a także przyczepności na zakrętach i w trudnych warunkach.

Poprzeczne rowki w oponie powodują, że woda, śnieg oraz błoto są podczas jazdy odprowadzane, przez co pojazd można prowadzić swobodnie i bez obaw o utrzymanie kontroli. System ten minimalizuje szansę na zjawisko akwaplanacji oraz snowplaningu, a więc mimowolnego "popłynięcia" po mokrej lub śliskiej nawierzchni.

Nacięcie w oponie zostały rozłożone tak, by stanowić realną pomoc w bezproblemowym ruszaniu oraz natychmiastowym hamowaniu. Pomagają również w utrzymaniu równowagi podczas niespodziewanych manewrów.

Opona oznaczona jest symbolem Symbol 3PMSF (Three-Peak Mountain Snow Flake) , który świadczy o gruntownym przetestowaniu jej w warunkach zimowych i spełnieniu wymogów unijnych dotyczących opon zimowych. Dzięki temu faktorowi staje się czymś więcej niż tylko uniwersalną oponą wielosezonową.

Walorami, na które wielu kierowców zwróci uwagę, są również niski poziom hałasu emitowanego podczas pracy oraz redukcja zużycia paliwa, która silnie współgra z coraz większą potrzebą, aby dbać o środowisko i mimimalizować ilość toksycznych substancji, które do niego trafiają.

Dostępne rozmiary opon Powertrac Power March A/S

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.