Powertrac SnowTour | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Powertrac SnowTour

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac SnowTour

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.93/6

Powertrac SnowTour to opony zimowe do aut osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 13 do 17 cali. Jest to ogumienie, które zostało przystosowane do pracy w warunkach zimowych. Model ten zaliczany jest do segmentu budżetowego.

Oznacza to, że charakteryzuje się zoptymalizowanymi właściwościami jezdnymi i przystępną ceną. Produkty takie poleca się posiadaczom standardowych pojazdów miejskich, kompaktowych czy też klasy średniej, którzy preferują spokojną jazdę w mieście oraz na dalszych trasach.

Pomimo swojej niskiej ceny, opony Powertrac SnowTour charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością na śniegu. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest uzyskanie oznaczenie 3PMSF. Symbol ten świadczy o tym, że dana opona przeszła rygorystyczne testy i spełnia wymagania Unii Europejskiej pod kątem przyczepności na śniegu.

Kierunkowy bieżnik opony Powertrac SnowTour posiada dokładnie zaprojektowane żebra w swojej środkowej części. Dzięki nim auto prowadzi się łatwo i bezpiecznie na zimowych nawierzchniach. Cztery rowki obwodowe wraz z rowkami poprzecznymi odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wody i błota.

Pozwala to na zmniejszenie ryzyka poślizgu na śniegu oraz aquaplaningu. Sieć lameli w kształcie litery Z pozwala z kolei na poprawienie przyczepności na śniegu i lodzie. Bloki bieżnika w strefie barkowej z kolei poprawiają bezpieczeństwo dynamicznego pokonywania zakrętów.

Nowoczesny bieżnik w połączeniu z elastyczną mieszanką gumową zapewnia zadowalające parametry. Dzięki temu pojazd prowadzi się bezpiecznie i komfortowo.

Dostępne rozmiary opon Powertrac SnowTour

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.