Powertrac SnowTour

Powertrac
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Powertrac SnowTour

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Powertrac SnowTour to opony zimowe do aut osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 13 do 17 cali. Jest to ogumienie, które zostało przystosowane do pracy w warunkach zimowych. Model ten zaliczany jest do segmentu budżetowego.

Oznacza to, że charakteryzuje się zoptymalizowanymi właściwościami jezdnymi i przystępną ceną. Produkty takie poleca się posiadaczom standardowych pojazdów miejskich, kompaktowych czy też klasy średniej, którzy preferują spokojną jazdę w mieście oraz na dalszych trasach.

Pomimo swojej niskiej ceny, opony Powertrac SnowTour charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością na śniegu. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest uzyskanie oznaczenie 3PMSF. Symbol ten świadczy o tym, że dana opona przeszła rygorystyczne testy i spełnia wymagania Unii Europejskiej pod kątem przyczepności na śniegu.

Kierunkowy bieżnik opony Powertrac SnowTour posiada dokładnie zaprojektowane żebra w swojej środkowej części. Dzięki nim auto prowadzi się łatwo i bezpiecznie na zimowych nawierzchniach. Cztery rowki obwodowe wraz z rowkami poprzecznymi odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wody i błota.

Pozwala to na zmniejszenie ryzyka poślizgu na śniegu oraz aquaplaningu. Sieć lameli w kształcie litery Z pozwala z kolei na poprawienie przyczepności na śniegu i lodzie. Bloki bieżnika w strefie barkowej z kolei poprawiają bezpieczeństwo dynamicznego pokonywania zakrętów.

Nowoczesny bieżnik w połączeniu z elastyczną mieszanką gumową zapewnia zadowalające parametry. Dzięki temu pojazd prowadzi się bezpiecznie i komfortowo.

Dostępne rozmiary opon Powertrac SnowTour

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.