Firestone Vanhawk 2

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Vanhawk 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.15/6

Firestone VanHawk 2 to znakomita opona letnia popularnej amerykańskiej marki. Przez długi czas Firestone istniał samodzielnie, ale z czasem inny gigant branży oponiarskiej, Bridgestone, wykupił zakłady produkcyjne firmy. Japoński producent gwarantuje najwyższy poziom wykonania prezentowanego modelu.

Opony te są stosowane w lekkich pojazdach użytkowych. Nowość z 2016 roku w krótkim czasie zdobyła popularność zarówno wśród zwykłych właścicieli samochodów, jak i prawdziwych ekspertów od opon. Dzięki szerokiemu wyborowi, opony te są dostępne dla niemal każdego posiadacza samochodu dostawczego.

Kompozycja koktajlu oponowego prezentowanego produktu handlowego jest stworzona z dość wytrzymałej mieszanki gumowej. W składzie dominuje innowacyjna guma syntetyczna, która wykazuje się niesamowitą sztywnością, a jednocześnie wysokim poziomem przyczepności.

Daje to możliwość eksploatacji samochodu przez długi czas bez utraty jego właściwości jezdnych. Mieszanka ta ma pozytywny wpływ na ładowność, a nawet na komfort akustyczny. Jasne, guma będzie głośna w porównaniu z letnimi samochodami osobowymi, ale w swojej klasie jest całkiem cicha. Oprócz kauczuku zawiera on krzemiany i oleje naturalne. Przyczyniają się one do przyjazności dla środowiska i gęstości molekularnej związku.

Bieżnik w VanHawk 2 jest wykonany w tradycyjnym symetrycznym wzorze bez żadnych kierunków. Średniej wielkości bloki tworzą dwa środkowe żebra i silną strefę ramion. Taki obraz ma na celu przede wszystkim zwiększenie współczynnika tarcia na mokrej powierzchni.

Świadczy o tym dość wysoka ocena "B" według europejskiego systemu klasyfikacji gumy. Dodatkowo, zoptymalizowany układ bloków bieżnika w połączeniu z ulepszoną mieszanką oznacza, że model Firestone Vanhawk 2 generuje mniejsze opory toczenia, co z kolei zmniejsza energię potrzebną do jazdy.

Opony te pozwalają również zaoszczędzić nieco więcej paliwa, co jest ważne w przypadku tego typu opon, ponieważ lekkie koła są używane codziennie w celach biznesowych.

Dostępne rozmiary opon Firestone Vanhawk 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.