Michelin CrossClimate SUV

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin CrossClimate SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Michelin CrossClimate jest najlepiej sprzedającą się oponą wielosezonową w Europie. Ich odmiana SUV przystosowana jest specjalnie do ciężkich samochodów, które swoją masą mogą wykazywać gorsze prowadzenie w cięższych warunkach.

Sfazowane oraz sztywne klocki bieżnika zapewniają przyczepność i optymalizują drogę hamowania na suchej drodze, jednocześnie mieszanka poprawia elastyczność, dzięki czemu świetne prowadzenie zachowane jest również na mokrej nawierzchni oraz w każdej temperaturze. 

Bieżnik opon Michelin CrossClimate SUV zaprojektowany w kształt litery V z dodatkiem samoblokujących się trójwymiarowych lameli gwarantuje świetne utrzymanie trakcji oraz pewne hamowanie na śniegu. Certyfikowane są oznaczeniem 3PMSF, które przyznawane jest przez Unię Europejską.

Na wydłużenie przebiegu nawet o 28% pozwala zachowanie wysokiej sztywności bieżnika. Jest to opona, która z pewnością będzie służyć długi czas.

Technologia EverGrip firmy Michelin zastosowana w oponach CrossClimate SUV polega na wykonaniu lameli w kształcie kropli wody oraz o pełnej głębokości. Wykonane są one z mieszanki z dodatkiem krzemionki, która również poprawia żywotność opon.

Jest to wybór dla kierowców ceniących sobie wszystkie najważniejsze cechy ogumienia, ponieważ model CrossClimate SUV nie uznaje kompromisów - jest bezpieczny, długotrwały oraz zastosowano w nim najnowsze technologie. 

Michelin jest jednym z najbardziej znanych producentów opon na świecie. Ogumienie pochodzące z Francji od ponad 100 lat są uznawane za jedne z najlepszych na świecie, świadczy o tym wykorzystanie między innymi w rajdach samochodowych WRC. Wykorzystane najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie w połączeniu z najlepszymi jakościowo produktami dają świetne efekty.

Ogumienie Michelin CrossClimate SUV testy

  • Największy komfort jazdy spośród wszystkich testowanych opon w teście Autobild z roku 2019,

  • najlepsze hamowanie na suchej nawierzchni w teście Autobild z roku 2019,

  • najlepsze prowadzenie na suchej nawierzchni w teście Autobild z roku 2019.

Dostępne rozmiary opon Michelin CrossClimate SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.