Opony całoroczne Michelin

Michelin
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Michelin

Szerokość

Profil

Średnica

O oponach całorocznych Michelin

Opony całoroczne Michelin to ogumienie, które świetnie podąża za wzrastającym trendem opon całorocznych. Jeden z największych koncernów na świecie od kilku lat zaczął niezwykle prężnie działać, aby wprowadzić jak najlepsze rozwiązania opon marki Michelin przeznaczonych do całorocznej jazdy. 

Trudno nie wspomnieć o owocach pracy francuskiego koncernu, czyli Michelin CrossClimate oraz Michelin CrossClimate+. Jest to doskonałe odzwierciedlenie wizji, która wskazywała stworzyć opony, które poradzą sobie zarówno na rozgrzanym asfalcie w upalne dni, jak i na ośnieżone i oblodzonej drodze w zimie. Koncern Michelin ma za sobą lata doświadczeń, które przelewa na opony najwyższej klasy – w tym przypadku mowa o oponach wielosezonowych Michelin. 

Dlaczego warto kupić opony całoroczne Michelin? 

Ogumienie wielosezonowe Michelin to jeden z najlepszych bieżników wśród opon całorocznych, gdzie potwierdza to wiele testów opon całorocznych przeprowadzonych zarówno na Michelin CrossClimate, jak i na młodszym bracie Michelin CrossClimate Plus. Opony te w wielu testach zajmowały zajęły czołowe miejsca wśród niebanalnej konkurencji opon całorocznych. 

Charakterystyka opon wielosezonowych Michelin jest klarowna – bardzo dobre prowadzenie w lecie, wysoka odporność na aquaplaning, właściwe prowadzenie na mokrej nawierzchni. 

Jak przystało na jakość marki, opony wielosezonowych Michelin przewyższają nawet niektóre opony zimowe z taniego segmentu cenowego. Co nie zawsze jest takie proste. Trend na opony całoroczne wzrasta, a to za sprawą coraz lepszych zastosowań mieszanek gumowych. 

Ogumienie Michelin z przeznaczeniem na cały rok to opony wielozadaniowe, świetnie sprawdzające się w różnorodnych warunkach. Opony całoroczne Michelin – jak większość gum całorocznych to opony dla kierowców preferujących spokojną jazdę. Również osoby szukające komfortu śmiało mogą inwestować w Michelin całoroczne, są niezwykle ciche.

Test opon całorocznych Michelin 

Biorąc pod lupę Michelin CrossClimate+, opony całoroczne francuskiego koncernu są docenione przez wielu specjalistów. W teście Autobild opony Michelin CrossClimate+ zajęły czołowe lokaty (2019 i 2020 rok – 1. miejsce) w rozmiarze 225/45 R17. Z kolei w takich testach jak ACE/GTÜ, ÖAMTC, ADAC czy Autoexpress – ogumienie francuskiego koncernu wielokrotnie stawało na podium.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.