Michelin Crossclimate Camping

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Crossclimate Camping

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Crossclimate Camping to opony całoroczne klasy premium, przystosowane w szczególności do samochodów i przyczep kempingowych. W prezentowanym modelu producent postawił na najważniejsze czynniki podczas podróży – wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo i zoptymalizowaną odporność na zużycie.

Opony całoroczne Michelin Crossclimate Camping wykorzystują przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Na szczególną uwagę zasługuje tu zaawansowana, kierunkowa rzeźba bieżnika. Sieć skośnych rowków znakomicie radzi sobie z odprowadzaniem wody, co zwiększa bezpieczeństwo kierowcy i lepiej chroni przed zjawiskiem aquaplaningu. 

Wykorzystanie lekkich materiałów w procesie produkcyjnym wpływa na obniżone opory toczenia. Sprawia to, że opony charakteryzują się niższym spalaniem, co korzystnie wpływa na oszczędność podczas pokonywania dłuższych tras. 

Michelin Crossclimate Camping – czy warto kupić?

Dzięki zastosowaniu wzbogaconego składu mieszanki gumowej, opony wielosezonowe Crossclimate Camping dostosowują się do szerokiego spektrum temperatur. Dzięki temu mogą być komfortowo użytkowane przez kierowcę przez 365 dni w roku. 

O znakomitym przystosowaniu do trudnych warunków świadczy otrzymane przez opony Michelin Crossclimate Camping oznaczenie 3PMSF. Symbol ten świadczy, że ogumienie spełnia rygorystyczne normy europejskie w zakresie przyczepności na śniegu. Jest to więc pewne rozwiązanie do rodzinnych podróży, nawet w trakcie zimy. 

Michelin to jeden z niekwestionowanych liderów w branży oponiarskiej. Opony takie jak prezentowany model to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku do samochodów kempingowych. Poszukujesz wysokiej klasy opon całorocznych do kampera? Postaw na Michelin Crossclimate Camping!

Dostępne rozmiary opon Michelin Crossclimate Camping

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.