Michelin CrossClimate 2 SUV

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin CrossClimate 2 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Michelin CrossClimate 2 SUV to opona całoroczna, której przeznaczeniem są samochody z napędem 4x4, w tym SUV-y. Jest to rozwiązanie z gamy premium, która odznacza się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, jak i implementacją innowacyjnych technologii. Wszystko to sprawia, że jest to model, który pozwala na świetną przyczepność na zróżnicowanym, pozamiejskim terenie. 

Świetna trakcja została zapewniona dzięki bieżnikowi kierunkowemu, którego rowki w kształcie litery V bardzo szybko pozbywają się wody, zmniejszając prawdopodobieństwo poślizgu. Jednocześnie gęste rozmieszczenie lameli, które wyposażone zostały w ostre krawędzie, pozwala na utrzymanie stabilności pojazdu nawet na terenach pokrytych warstwą lodu. 

Nic z tego jednak nie byłoby możliwe, gdyby nie wykorzystano autorskiej, innowacyjnej mieszanki gumowej, która zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji. Użyte materiały są jednocześnie bardzo lekkie, co umożliwiło obniżenie oporów toczenia. Łączy się to bezpośrednio z redukcją ilości spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Michelin CrossClimate 2 SUV

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.