Opony zimowe Michelin

Michelin
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Michelin

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Michelin o marce

Michelin jest francuskim koncernem oraz jednym z największych producentów opon zimowych na świecie. Warto wiedzieć, że jest to właściciel takich marek opon jak: Kormoran, Kleber oraz BFGoodrich. 

Opony zimowe Michelin to doskonała inwestycja w produkt najwyższej klasy, a co najważniejsze w bezpieczeństwo. Michelin opony zimowe to ogromny wybór dla każdego typu samochodu oraz stylu jazdy – bez względu czy preferujesz agresywną jazdę, czy spokojną podróż w miejskich warunkach. 

Ogumienie Michelin na zimę to opony z najwyższej półki. Francuska marka słynie z wysokich przebiegów, które są wyjątkową zaletą w przypadku opon o charakterystyce zimowej. 

Czy warto kupić opony zimowe Michelin? 

W Polsce ogromnym powodzeniem cieszą się opony zimowe Michelin Alpin. Jest to produkt flagowy francuskiego koncernu przeznaczony na zimę. Co więcej, producent Michelin wyjaśnia, że w Europie oferuje dwa różne typy opon zimowych. 

Są to nordyckie opony zimowe Michelin, dostępne w wersji z kolcami lub bez. Co ciekawe, są głównie przeznaczone na drogi Skandynawii i północnej Rosji, gdzie ekstremalne warunki pogodowe to codzienność.  

Opony zimowe Alpin Michelin są przeznaczone na zmarznięte, mokre lub zaśnieżone drogi Europy Zachodniej. Opony zimowe Alpin są projektowane tak, aby zapewniać właściwe osiągi w temperaturze od +7°C do -20°C.

Testy opon zimowych Michelin 

W testach opon zimowych Michelin przeanalizujmy flagowy i najnowszy produkt francuskiego koncernu – opony zimowe Michelin Alpin 6. Jest to jedna z najchętniej wybieranych opon na sezon zimowy. Francuski producent opon zimowych stworzył bezpieczny oraz trwały model, idealnie przystosowany do pokonywania zaśnieżonych tras. 

Opona Michelin Alpin 6 była poddawana testom przez niezależne magazyny i instytucje takie jak: Auto Zeitung w rozmiarze 205/55 R16, nota: szczególnie polecana, Auto Bild w rozmiarze 225/55 R17, nota: wzorowa – (3. miejsce). Auto, Motor und Sport w rozmiarze 225/50 R17, nota: bardzo dobra.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.