Michelin Agilis Crossclimate

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Agilis Crossclimate

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

3.44/6

Producent opon zapewnia bezpieczeństwo i niespotykane osiągi podczas jazdy w każdym sezonie z dużym obciążeniem. Michelin Agilis CrossClimate to niezawodne i trwałe ogumienie, które wpisuje się w oczekiwania kierowców.

Michelin Agilis Crossclimate świetnie odprowadzają śnieg i wodę spod opony, przez co lepiej chronią przed utratą przyczepności. Ten model opon zapewnia optymalne przyśpieszenie i hamowanie na błocie, trawie oraz żwirze. Na całej wysokości klocków bieźnika umieszczone zostały Lamele 3D, które zapewniają większy kontakt z nawierzchnią.

Rzeźba bieżnika w kształcie litery V z szerokimi rowkami gwarantuje maksymalną trakcję w różnych warunkach. Michelin Agilis CrossClimate to wysokiej jakości ogumienie dla aut dostawczych. Mieszanka gumowa podnosząca przyczepność i zapewniają trakcję na podłożu niezależnie od temperatur.

Opony Michelin Agilis CrossClimate wyróżnia większy przebieg co najmniej o 35% w porównaniu do standardowych całorocznych modeli opon. Innowacyjny skład mieszanki gumowej, na bazie aktywnych polimerów, zapewnia oszczędność średnio czterech opon na 100 tysięcy przejechanych kilometrów.

Michelin Agilis CrossClimate umożliwiają bieżącą kontrolę stanu opon, dzięki zastosowaniu wskaźnika zużycia nowej 4-stopniowej generacji, która pomaga określić poziom wyeksploatowania, przez co skraca się czas postoju potrzebny na zbadania ogumienia.

Opona sprawdza się dobrze bez względu na temperaturę. Odpowiednia mieszanka ogumienia podnosi przyczepność i zapewnią optymalną stabilność prowadzenia o każdej porze roku. Przedstawiony model opon posiada specjale tarcze umieszczone po bokach opon, które zwiększają odporność na uszkodzenia.

Opony posiadają symbol (3PMSF), oznacza to, że spełniają wymagania europejskie dotyczące standardów opon zimowych, mogą być użytkowane w krajach, gdzie wymagana jest sezonowa homologacja

Testy opon Michelin Agilis CrossClimate

  • Test Promobil (2020 r.) opony Michelin Agilis CrossClimate w rozmiarze 215/75 R16, nota: szczególnie polecana (3. miejsce).

Dostępne rozmiary opon Michelin Agilis Crossclimate

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.