Superia EcoBlue HP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Superia EcoBlue HP

Superia
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Superia EcoBlue HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.89/6

Superia EcoBlue HP są oponami letnimi produkowanymi przez chińską markę Superia Tires. Produkt ten, jak wskazuje jego nazwa (High Performance) pozwala uzyskać wysokie osiągi, dzięki czemu umożliwia pokonywanie długodystansowych tras oraz sprawne zwiększanie prędkości pojazdu. Ogumienie odznacza się łatwością w sterowaniu i jest w pełni wygodne dla wszystkich kierowców.

Bieżnik zastosowany w Superia EcoBlue HP posiada asymetryczną budowę, czyli jest podzielony na poszczególne części, odpowiadające za dane funkcje opony. Na środkowej powierzchni znajdują się trzy rowki obwodowe, które odpowiedzialne są za odprowadzanie wody gromadzącej się na ogumieniu, tym samym zapewniając jego lepszą przyczepność i stabilność do drogi, w trakcie intensywnego deszczu.

Ponadto nierównomiernie rozmieszczone żebra oraz klocki bieżnika przyczyniają się do szybkiego hamowania na każdym rodzaju nawierzchni i łatwego manewrowania samochodem. Dzięki temu, opony EcoBlue HP są niezwykle wygodne w użytkowaniu i zapewniają najwyższą jakość jazdy. 

Elastyczna mieszanka w oponach Superia została dopasowana do wysokich temperatur, przez co są one najlepszym wyborem, odznaczającym się wysoką żywotnością i trwałością podczas sezonu letniego. Dodatkowo mieszanka jest wysoce odporna na urazy mechaniczne, w tym przetarcia i wgłębienia na skutek eksploatacji. 

Opony Superia EcoBlue HP to bardzo dobre rozwiązanie z klasy ekonomicznej. Skuteczność połączona z atrakcyjną ceną i profesjonalnym wykonaniem wykazuje wszystkie właściwości tego ogumienia i przemawia za jego zakupem. To wyjątkowy produkt, przeznaczony do samochodów osobowych, który przypadnie do gustu wszystkim kierowcom.

Dostępne rozmiary opon Superia EcoBlue HP

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia