Opony Superia | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Superia

Superia
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.00/6

Wyszukaj opony Superia

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Superia producent

Superia to chiński producent opon będący własnością firmy China Tyres Distribution LTD. Marka ta ujrzała światło dzienne w 1994 roku i przez cały okres swojej działalności zadbała o znaczący rozwój swoich produktów.

Pomimo wysokiej jakości i trwałości, opony Superia charakteryzują się przystępną ceną. Producentowi udało się znaleźć kompromis pomiędzy nowoczesnymi technologiami, a rozsądnymi cenami. Wybierając opony Superia zapewniasz sobie niedrogie produkty, które w znacznym stopniu poprawią komfort, bezpieczeństwo i ekonomię jazdy.

Oferta producenta Superia jest bardzo szeroka i obejmuje wiele typów opon przystosowanych do różnych rodzajów pojazdów oraz do zróżnicowanych warunków pogodowych. W asortymencie tego producenta znajdziesz radialne opony LTR, UHP, TBR, PCR oraz SUV. Roczna sprzedaż tej marki sięga poziomu 4,5 miliona egzemplarzy. Sporo tych opon jest wybieranych przez polskich użytkowników.

Opony Superia - opinie użytkowników

Wielu posiadaczy opon Superia chwali je ze względu na bardzo dobre dopasowanie do różnorodnych warunków pogodowych. W ofercie dostępne są opony na lato, zimę albo cały rok, więc możesz je dopasować do własnych potrzeb i aktualnych warunków drogowych.

Ze względu na swoje parametry, opony Superia nadają się do użytku nie tylko w standardowych, ale również w sportowych pojazdach. W obu przypadkach zapewniają stabilne prowadzenie auta, niski poziom hałasu oraz wysoką przyczepność na prostej drodze i zakrętach w różnych warunkach.

Bardzo ważną rolę odgrywa materiał opon Superia. Wykonano je ze starannie opracowanych mieszanek gumowych dopasowanych do różnych pór roku. Charakteryzują się one również zoptymalizowanym poziomem zużycia.

Najwyżej oceniane opony Superia

Ocena
producenta

5.00/6

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.