Superia

Opony Superia

Opona Superia to budżetowa marka opon osobowych i dostawczych stworzona przez belgijskiego producenta Deldo na podstawie europejskiej myśli technologicznej. Producent oferuje szeroki wybór rozmiarów opon letnich i zimowych, nowoczesne bieżniki i korzystną proporcję jakości do ceny.

Wyszukaj opony
Superia

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Najpopularniejsze opony Superia

Superia Ecoblue HP

4.97/6

SUPERIA ECOBLUE HP to budżetowa opona do samochodw osobowych. Przeznaczona jest dla kierowcw, ktrzy cenią sobie komfort za niewysoką cenę. Myśl techniczna zaczerpnięta jest od flagowych europejskich producentw opon. Opony charakteryzują się dobrą proporcją jakości do c (...)

Superia Bluewin HP

5.17/6

SUPERA BLUEWIN HP - opona zimowa przeznaczona do samochodw osobowych. Posiada symbol Three Peak Mountain Snow Flake, co oznacza, że jest sklasyfikowana jako opona zimowa według wymogw Unii Europejskiej. Opony są projektowane są w Belgii, a produkowane w Chinach. Opony (...)

Superia Ecoblue UHP

5.05/6

SUPERIA ECOBLUE UHP letnia opona klasy budżetowej przeznaczona do samochodw osobowych o większej mocy. Posiada bieżnik asymetryczny, ktry odpowiedzialny jest za odprowadzanie wody i trzymanie się nawierzchni na zakrętach. Opona jest cicha i komfortowa. Opony charaktery (...)

Superia Bluewin UHP

5.18/6

SUPERA BLUEWIN UHP to opona zimowa klasy ekonomicznej do samochodw osobowych o większej mocy silnika. Opony zimowe Superia to opony o wysokiej jakości i bardzo dobrych parametrach jezdnych w atrakcyjnej cenie. Posiadają symbol Three Peak Mountain Snow Flake, co oznacza (...)

Superia RS 400

4.68/6

SUPERIA RS 400 to opona letnia do samochodów osobowych. Należy do klasy ekonomicznej, czyli charakteryzuje się dobrą jakością w przystępnej cenie. To opona dla Klientów, którzy cenią korzystną proporcję jakości do ceny. Opona Superia RS 400 to opona asymetryczna, dzięki (...)

Superia Ecoblue 4S

4.79/6

SUPERIA ECOBLUE 4S to opona całoroczna klasy ekonomicznej do samochodw osobowych. Występuje w przedziale od 13 do 18 cali. Opony te są przeznaczone dla kierowcw, ktrzy cenią sobie dobrą jakość za rozsądną cenę. Nowoczesna asymetryczna budowa bieżnika powoduje, że opona (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia