Superia Bluewin Van | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Superia Bluewin Van

Superia
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Superia Bluewin Van

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Superia Bluewin Van to budżetowa opona zimowa do aut dostawczych. Zalicza się ją do segmentu ekonomicznego ze względu na bardzo przystępną cenę zakupu. Pomimo tego, jest ona w stanie spełnić wymagania wielu użytkowników, którzy poszukują niedrogiego ogumienia umożliwiającego komfortową i bezpieczną jazdę w standardowych oraz trudniejszych warunkach zimowych. Model ten jest szczególnie polecany do osób, które preferują spokojny styl jazdy.

Pomimo najniższej półki cenowej, w oponach Superia Bluewin Van zastosowano wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Dzięki temu produkt dobrze spisuje się na suchej, mokrej, oblodzonej oraz ośnieżonej nawierzchni. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest uzyskane oznaczenie 3PMSF, które potwierdza, że opisywany model ogumienia przeszedł szczegółowe testy, w wyniku których uznano, że spełnia on rygorystyczne wymagania unijne odnośnie przyczepności na śniegu.

Warto dodać, że opony Superia Bluewin Van zostały specjalnie wzmocnione po to, aby doskonale wytrzymywały pracę w trudnych warunkach drogowych, pogodowych oraz pod dużym obciążeniem. Nie ulegają one uszkodzeniu ani odkształceniu nawet w przypadku ciężkich pojazdów z obciążeniem na poziomie ich maksymalnej dozwolonej ładowności.

Specjalny bieżnik opon Superia Bluewin Van posiada wiele nacięć, klocków oraz innych elementów, które poprawiają przyczepność na śniegu, lodzie czy też mokrej drodze. Bardzo ważną rolę odgrywa zimowa mieszanka gumowa, która zachowuje właściwą elastyczność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

Dostępne rozmiary opon Superia Bluewin Van

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.