Goodyear EfficientGrip Cargo

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear EfficientGrip Cargo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear EfficientGrip Cargo to wysokiej jakości opona użytkowa przeznaczona do stosowania w okresie letnim w lekkich samochodach dostawczych. Opona jest nowością na rok 2017 i wyróżnia się spośród innych opon większą przyjaznością dla środowiska i wysokimi osiągami.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań producentowi opon udało się uzyskać krótsze hamowanie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, a także poprawić prowadzenie pojazdu. Opona ta jest ekonomiczna, ponieważ jej opór toczenia jest zredukowany, co obniża zużycie paliwa.

Kierunkowa rzeźba bieżnika opony Goodyear Efficient Grip Cargo jest symetryczna i gwarantuje optymalny poziom przyczepności i trakcji na różnych rodzajach bieżników samochodowych. Opona posiada cztery żebra, każde z unikalnym radełkowanym wzorem.

Żebra są równomiernie rozdzielone głębokimi i szerokimi rowkami, dzięki czemu obciążenie jest optymalnie rozłożone na powierzchni styku, bez nierównomiernego zużycia. Liczne, specjalnie ukształtowane żebra tworzą dodatkowe krawędzie trakcyjne, zapewniając oponie doskonałą przyczepność przy każdej prędkości.

Strefy barkowe opony letniej Goodyear EfficientGrip Cargo są solidne i wytrzymałe. Sztywniejsze obszary barku opony pozwalają oponie łatwiej i pewniej pokonywać zakręty. Ponadto, te obszary opony, dzięki umieszczeniu w nich unikalnych rowków, gwarantują wyższy poziom komfortu w kabinie, poprzez zmniejszenie poziomu generowanego hałasu.

Rowki na powierzchni opony pozwalają na szybkie odprowadzanie wilgoci z miejsca kontaktu, zapewniając pewną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Co ważne, oprócz wody, powierzchnia gumy jest również dobrze przystosowana do zbierania brudu i drobnych kamieni, dzięki czemu jazda staje się pewniejsza i bardziej komfortowa.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia jest szczególnie ważna dla lżejszych i cięższych opon. Mocny bieżnik i zastosowanie wysokiej jakości gumy sprawiają, że opona letnia Goodyear Efficient Grip Cargo jest wytrzymała, nawet gdy jest narażona na wyboje i nierówności terenu.

Dostępne rozmiary opon Goodyear EfficientGrip Cargo

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.