Continental WinterContact TS860 S

Wyszukaj opony
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

opony zimowe

Klasa opony: PREMIUM

Opony Premium – gwarancja producenta

Opony tej klasy są najbardziej nowoczesne a producenci nie szczędzą środków na testy i rozwój. Wykonane są z najnowocześniejszych mieszanek gumowych. Gwarantują większe bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach nawet tych najbardziej ekstremalnych.

Wybierz opony dostosowane do swoich potrzeb i stylu jazdy!

Zadaj sobie pytania: Gdzie poruszasz się samochodem? Tylko w mieście, czy również w dalsze trasy? Jaki auto posiadasz? O dużej czy małej mocy silnika? Jaki styl jazdy preferujesz? Spokojny czy dynamiczny? Odpowiednio dobrane opony to gwarancja bezpieczeństwa.

Opony premium – dla jakich samochodów?

Opona klasy wyższej przeznaczone są dla najbardziej wymajającego klienta. Klasa wyższa opon dedykowana jest dla pojazdów o dużej mocy silnika, aut sportowych, limuzyn i średniej klasy. Jeśli jeździsz dynamicznie i pokonujesz wiele kilometrów w różnych warunkach, to opony klasy premium są właśnie dla Ciebie.

Popularne rozmiary opon Continental WinterContact TS860 S

Continental WinterContact TS860 S

Continental

Continental WinterContact TS860 S to opona zimowa klasy premium UHP (ultra high performance) do usportowionych i posiadających wzmocnione silniki samochodów osobowych. Opona Continental WinterContact TS860 S posiada oznaczenia M+S (błoto i śnieg) i symbol alpejski (trzy szczyty górskie i płatek śniegu), świadczące o tym, że opona WinterContact TS 860 S spełnia najwyższe europejskie wymogi dotyczące opon zimowych. Dzięki nowoczesnej budowie bieżnika, opona doskonale zachowuje się na śniegu i zapewnia komfort jazdy nawet w trudnych warunkach zimowych. Nowa konstrukcja opony oraz nowoczesna mieszanka gumowa z domieszką krzemionki powoduje redukcję oporów toczenia, co się przekłada na mniejsze zużycie paliwa i zminimalizowanie emisji dwutlenku węgla do środowiska. Opona występuje w przedziale od 18 do 21 cali.
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia