Nexen Winguard Sport 2

Nexen
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nexen Winguard Sport 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Opona Nexen Winguard Sport 2 jest jednym z flagowych produktów tego południowokoreańskiego koncernu. Rosnąca popularność tej firmy jest zasługą wysokiej jakości oferowanych produktów oraz dbaniem o każdy najmniejszy szczegół swojego ogumienia. 

Winguard Sport 2 należy do opon klasy średniej, więc użytkownik otrzymuje produkt dobrej jakości w niewygórowanej cenie. Dany model różni się od swoich poprzedników tym, że posiada wzmocnioną konstrukcję. To ona sprawia, że opona jest o wiele bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Ten model opony posiada bieżnik układający się w literę "V", dzięki czemu zostaje zapewniona stabilna jazda w zimowych warunkach. Spod opony skutecznie jest usuwany śnieg, woda czy błoto. Zwiększona liczba rowków oraz nacięć zapewnia użytkownikowi lepsze prowadzenie oraz kontrolę trakcji w każdych warunkach.

Opona została wyposażona w specjalny rowek blokujący, którego funkcją jest zwiększenie kąta natarcia na ośnieżoną powierzchnię. Dzięki temu zapewniona jest lepsza wydajność w trakcie pokonywania ośnieżonych i mokrych dróg. 

W ogumieniu Nexen Winguard 2 zastosowano mieszankę wytworzoną na bazie nowoczesnego związku krzemionki, dzięki czemu opona zachowuje pełnię swoich właściwości nawet w skrajnych temperaturach. Zastosowana mieszanka sprawia także, że żywotność opony zostaje wydłużona a zużycie jej jest równomierne. 

Testy opony zimowej Nexen Winguard 2

  • test Auto Bild w rozmiarze 225/50 R17 opona zimowa Nexen Winguard 2 otrzymała notę dobrą (2017 r.);
  • test Auto Bild Sportcars w rozmiarze 245/45 R18 opona zimowa Nexen Winguard 2 otrzymała notę zadowalającą (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Nexen Winguard Sport 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.