Dayton Van | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dayton Van

Dayton
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dayton Van

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dayton Van to letnie opony, amerykańskiego producenta Dayton, który od 1961 roku należy do koncernu Bridgestone. Dzięki temu parametry i jakość ogumienia odznaczają się się najwyższą klasą wykonania, z troską o wszystkie szczegóły. Jest ono gwarancją bezpieczeństwa na drodze i czerpania radości z jazdy. 

Zastosowana w Dayton Van innowacyjna mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki, zapewnia odpowiednią twardość opon, optymalizując je tym samym do wysokich temperatur. Konstrukcja z tego tworzywa jest odporna na ciepło oddziaływujące od nawierzchni, dzięki czemu ogumienie zachowuje trwałość i można użytkować je latami.

Ponadto mieszanka ta jest mniej podatna na urazy mechaniczne, co przekłada się na brak potrzeby częstego zmieniania ogumienia. Dayton Van sprawdzi się podczas wielu sezonów i pozwoli pokonywać długodystansowe trasy.

Symetryczny bieżnik posiada wzmocnioną ścianę boczną, która odpowiada za wytrzymałość opony na obciążenia. Ponadto liczne rowki w przemyślanej budowie Dayton Van umożliwiają zachowanie przyczepności i skrócenie czasu hamowania. Dodatkowe szczelinki odprowadzają wodę z powierzchni opon, dlatego te, są najlepszym rozwiązaniem na każde warunki pogodowe. To wyjątkowy bieżnik, stworzony pod kątem każdych utrudnień, który wykaże swoją najwyższą jakość w trakcie kierowania pojazdem. 

Ekonomiczne opony Dayton Van przeznaczone są zwłaszcza do samochodów dostawczych. To atrakcyjny produkt, który sprawdzi się w wielu trudnych sytuacjach na drodze. Ogumienie to jest połączeniem profesjonalizmu i precyzji, które przypadnie do gustu wielu kierowcom.

Dostępne rozmiary opon Dayton Van

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.