Uniroyal AllSeasonExpert 2

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.07/6

Opony całoroczne mają postawioną przed sobą wysoką poprzeczkę – muszą sprawdzić się zarówno podczas srogiej zimy, jak i upalnego lata. Firma Uniroyal postanowiła wystawić naprzeciw tym oczekiwaniom model AllSeason Expert 2, który został zaprojektowany tak, aby niezależnie od warunków oferować bezpieczeństwo i komfort w trasie.

Jest to opona przeznaczona samochodom osobowym, których kierowcy cenią sobie dobrze wydane pieniądze. Klasa średnia, którą reprezentuje to ogumienie, charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i rozwiązań, które jednocześnie nie kosztują zbyt dużo.

Ten stosunek ceny do jakości powoduje, że wielu kierowców interesuje ten segment oponowy.

Bieżnik w modelu Uniroyal AllSeason Expert 2 został zaprojektowany tak, aby szybko odprowadzał wodę, na którą nietrudno natrafić zarówno latem, jak i zimą.

Wyposażony został w liczne lamele, które łączą się z kanalikami bocznymi, razem tworząc system drenażowy, który pozwala sprawnie pozbyć się zanieczyszczeń. Wpływa to na zminimalizowanie możliwości wystąpienia zjawiska aqua-, jak i snowplaningu.

Całoroczne konstrukcje, oprócz dużych wymagań jakościowych, mają też potrzebę bycia bardzo wytrzymałymi. Nic w tym dziwnego – kierowcy wybierający ten rodzaj opon próbują zaoszczędzić, nie musząc tak często wymieniać ogumienia.

Dzięki zastosowaniu adaptacyjnej mieszanki gumowej model AllSeason Expert 2 świetnie dostosowuje się do warunków zewnętrznych. Im cieplejsza pogoda, tym sztywniejsza robi się opona, zapewniając mniejszą ścieralność bieżnika. Na tej samej zasadzie działa ona zimą – im zimniej, tym robi się bardziej elastyczna.

Wszystko to sprawia, że są to opony często wybierane przez kierowców, którzy chwalą sobie ich wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort. Pozwalają one na stabilną jazdę zarówno na mokrych, jak i suchych powierzchniach.

Test opony całorocznej Uniroyal AllSeason Expert 2

  • Test ADAC opon całorocznych w rozmiarze 235/55 R17 - opona Uniroyal AllSeason Expert 2 otrzymała ocenę wystarczającą (2020 r.).

 

Dostępne rozmiary opon Uniroyal AllSeasonExpert 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.