Uniroyal AllSeasonExpert 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Uniroyal AllSeasonExpert 2

Uniroyal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opony całoroczne mają postawioną przed sobą wysoką poprzeczkę – muszą sprawdzić się zarówno podczas srogiej zimy, jak i upalnego lata. Firma Uniroyal postanowiła wystawić naprzeciw tym oczekiwaniom model AllSeason Expert 2, który został zaprojektowany tak, aby niezależnie od warunków oferować bezpieczeństwo i komfort w trasie.

Jest to opona przeznaczona samochodom osobowym, których kierowcy cenią sobie dobrze wydane pieniądze. Klasa średnia, którą reprezentuje to ogumienie, charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i rozwiązań, które jednocześnie nie kosztują zbyt dużo.

Ten stosunek ceny do jakości powoduje, że wielu kierowców interesuje ten segment oponowy.

Bieżnik w modelu Uniroyal AllSeason Expert 2 został zaprojektowany tak, aby szybko odprowadzał wodę, na którą nietrudno natrafić zarówno latem, jak i zimą.

Wyposażony został w liczne lamele, które łączą się z kanalikami bocznymi, razem tworząc system drenażowy, który pozwala sprawnie pozbyć się zanieczyszczeń. Wpływa to na zminimalizowanie możliwości wystąpienia zjawiska aqua-, jak i snowplaningu.

Całoroczne konstrukcje, oprócz dużych wymagań jakościowych, mają też potrzebę bycia bardzo wytrzymałymi. Nic w tym dziwnego – kierowcy wybierający ten rodzaj opon próbują zaoszczędzić, nie musząc tak często wymieniać ogumienia.

Dzięki zastosowaniu adaptacyjnej mieszanki gumowej model AllSeason Expert 2 świetnie dostosowuje się do warunków zewnętrznych. Im cieplejsza pogoda, tym sztywniejsza robi się opona, zapewniając mniejszą ścieralność bieżnika. Na tej samej zasadzie działa ona zimą – im zimniej, tym robi się bardziej elastyczna.

Wszystko to sprawia, że są to opony często wybierane przez kierowców, którzy chwalą sobie ich wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort. Pozwalają one na stabilną jazdę zarówno na mokrych, jak i suchych powierzchniach.

Test opony całorocznej Uniroyal AllSeason Expert 2

  • Test ADAC opon całorocznych w rozmiarze 235/55 R17 - opona Uniroyal AllSeason Expert 2 otrzymała ocenę wystarczającą (2020 r.).

 

Dostępne rozmiary opon Uniroyal AllSeasonExpert 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.