Cooper Discoverer AT3 4S | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Cooper Discoverer AT3 4S

Cooper
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Cooper Discoverer AT3 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.97/6

Amerykańska firma Cooper od lat produkuje opony, które zbierają zazwyczaj pozytywne opinie. Najczęściej możemy znaleźć w ich ofercie opony klasy średniej i taką jest też model Cooper Discoverer AT3 4S. Czym się wyróżnia i czy warto spróbować jego możliwości na własnym samochodzie?

Koncern Cooper wprowadza bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązanie dotyczące bieżnika. Snow Groove polega na zastosowaniu bieżnika w kształcie piły, który pomaga zatrzymać śnieg tak, aby nie wpływał on w jakikolwiek sposób na stabilizację i przyczepność pojazdu na trasie.

Opony całoroczne mają postawione przed sobą dużo większe warunki, niż ich sezonowe odpowiedniki. Muszą sprawdzać się świetnie w przeróżnych warunkach - od śniegu, przez ulewne deszcze, a na upalnym asfalcie kończąc. Wykonanie opon Cooper Discoverer AT3 4S z odpowiednio dobranej mieszanki gumowej sprawia, że radzą sobie pozytywnie w wielu sytuacjach.

Środkowe rowki w bieżniku, które zostały zastosowane w Cooper Discoverer AT3 4S, są wyjątkowo głębokie, co sprawia, że zwiększa się odporność na aquaplaning, co z kolei skutkuje lepszą kontrolą nad pojazdem i mniejszą możliwością poślizgu nawet na trudnych zakrętach.

Technologia Secure Grip All Terrain to bardzo nietypowe, ale skuteczne użebrowienie, które poprawia jazdę szczególnie podczas trudnych, terenowych warunków. Wpływ na kontrolę nad pojazdem ma też mniejszy niż zwykle rozstaw lameli - zmniejsza on też możliwość dostania się niewielkich elementów w strukturę opony.

Dostępne rozmiary opon Cooper Discoverer AT3 4S

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia