Cooper

Opony Cooper

Cooper Tire & Rubber Company to amerykańska firma powstała w miejscowości Akron w stanie Ohio. Dziś ma fabryki na trzech kontynentach. Może pochwalić się 60 fabrykami i punktami badawczymi na całym świecie. jest to jedyna amerykańska marka oponiarska, która nie została wykupiona przez zagranicznych inwestorów. Pozostałe marki Cooper Tire & Rubber Company : COOPER, MASTERCRAFT, Dean, Starfire, Dominator, Roadmaster, AVON Tyres, Mickey Thompson, Dick Cepek, Chenshan, AUSTONE, Fortune, Kenda, Pace, Trayal

Wyszukaj opony
Cooper

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: ŚREDNIA

Klasa średnia to opony charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz parametrów jezdnych. W tej klasie producenci mają w swoich ofertach najwięcej modeli opon. Opony klasy średniej mogą mieć zastosowanie w każdym aucie, od małolitrażowych, rodzinnych aż po auta sportowe.

Najpopularniejsze opony Cooper

Cooper Discoverer M+S

4.85/6

Discoverer M+S to niezykle popularna opona zimowa 4x4 w USA i Europie Zachodniej. Technologia 'Snow Groove', którą wykorzystano przy projektowaniu bieżnika, zapewnia doskonałą przyczepność do śniegu i lodu, bez redukcji sztywności elementów bieżnika. Układ wąskich (...)

Cooper CS2

4.59/6

Cooper Discoverer RADIAL STT

4.82/6

Białe napisy na ścianie bocznej doskonale prezentują się zarówno na samochodach zwykłych, jak i nietypowych. Opasanie zawiera stalowe kordy, co wpływa na obniżenie zużycia paliwa, jak i poprawia właściwości jezdne. Opona typowo off- road’owa. Głębokie rowki bieżnik (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia